Wygraj książkę „W sieci kłamstw” – rozstrzygnięty

0

Weź udział w konkursie księgarni SOWA oraz portalu raciborz.com.pl, wygraj książkę "W sieci kłamstw" autorstwa Hilary Norman i poznaj ciemną stronę Miami Beach.

Hity Księgarni SOWA:

- reklama -

 

1. Magia parzy- Ilona Andrews- 34.90
2. Rex- Lewis Cathleen- 39.90
3. Czy wiesz, co jesz? Poradnik konsumenta- K. Bosacka, M. Kozłowska- 24.90
4. Kapuściński non-fiction- Artur Domosławski- 54.90
5. W sieci kłamstw- Hilary Norman- 35.00

 

KONKURS:

 

Aby wygrać książkę "W sieci kłamstw" autorsta Hilary Norman wystarczy odpowiedzieć na pytanie "Z jakiego miasta pochodzi Hilary Norman?" i w terminie do 5 kwietnia przesłać na adres [email protected], w tytule należy podać "Księgarnia Sowa – Norman" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 6 kwietnia.

 

 

 

"W sieci kłamstw" to mroczna i wyjątkowo wciągająca lektura! Pierwsza część cyklu z doktor Grace Luccą i detektywem Becketem w rolach głównych. Mieszkańcy Miami Beach są wstrząśnięci: Marie i Arnold Robbinsowie zostali zamordowani nocą we własnej sypialni. Między ich ciałami policja znajduje Cathy, czternastoletnią córkę Marie z pierwszego małżeństwa – przerażoną, zszokowaną i półprzytomną, ale żywą. W następnych tygodniach dochodzi do kolejnych zabójstw; odkryte ślady coraz wyraźniej wskazują, że zbrodnie są dziełem Cathy. Doktor Grace Lucca, psycholog, nie wierzy w winę swojej pacjentki; uważa, że ktoś zamierza zrobić z niej morderczynię. Tego samego zdania jest prowadzący śledztwo w sprawie śmierci Robbinsów detektyw Sam Becket. Gdy Cathy zostaje aresztowana, oboje próbują dowieść jej niewinności. Nie zdają sobie jednak sprawy z tego, że pomagając dziewczynie, podejmują ogromne ryzyko i stawiają na szali własne życie.

 

Regulamin konkursu:

 

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

 

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli nagroda nie zostanie odebrana w ciągu 14 dni losowanie zostanie ponowione.

 

Zwycięzca:

Daria Kotas

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here