Wyprzedzał na skrzyżowaniu, potrącił 16-latkę

W środę, 24 marca w Pietrowicach Wielkich, kierujący polonezem potracił nastolatkę jadącą motorowerem. Dziewczyna wraz z pasażerem trafili do szpitala. Godzinę później w Rudach 18-latek jadący motorowerem wjechał w mur.

Do pierwszego zdarzenia doszło około godziny 13.15 na skrzyżowaniu ulic Raciborskiej ze Słoneczną. Kierujący samochodem osobowym marki polonez, 47-letni raciborzanin, będąc na skrzyżowaniu ul. Raciborskiej ze Słoneczną, podczas wyprzedzania potrącił kierującą motorowerem 16-latkę z powiatu raciborskiego. Dziewczyna wykonywała manewr skrętu w lewo. Kierująca doznała ogólnych potłuczeń oraz zadrapań. Trafiła do szpitala. Ranny został również pasażer motoroweru, 16-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego, który doznał złamania lewej ręki.

- reklama -

Do kolejnego wypadku na motorowerze doszło godzinę później w Rudach na boisku przy ul. Rogera. 18-latek z powiatu raciborskiego, jeżdżąc motorowerem po obiekcie szkolnym, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, po czym uderzył w ścianę budynku. Ze złamaną ręką oraz raną głowy trafił do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP Racibórz.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here