Trzydwa%UHT wystąpi w Kuźni

0

W sobotę, 10 kwietnia o godz. 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej wystąpi grupa Trzydwa%UHT. Wstęp 5 zł.

- reklama -

O zespole Trzydwa%UHT:

Co może powstać, kiedy swoje siły połączą muzycy bardzo rockowych zespołów? Liryka! Tak narodził się zespół trzydwa%UHT – muzycznie niczym nie zmącona esencja. Radość wyłuskiwania tych odpowiednich dźwięków i wysupływania tych najodpowiedniejszych słów. Dialog między kobiecym głosem a gitarą, w otoczeniu podpowiadająco-dopowiadających dźwięków. Muzyce trzydwa%UHT początek i koniec dają emocje. Trudno sprecyzować styl. Liryczna alternatywa z domieszką rocka i nieodzownym, niebanalnym tekstem? To jeden z wariantów.

 

 

 

 

 

W wyniku splotu pozytywnych zdarzeń projekt 'trzydwa%UHT' wyszedł "z szuflady" i z projektu studyjnego zostal przemianowany na zespol. Wszystko za sprawa międzynarodowego konkursu Vena Music Festival 2007, gdzie spośród 700 wykonawców 3,2%UHT zajęło drugie miejsce. Ultra-high temperature processing (UHT) – polega na błyskawicznym, 1-2 sekundowym podgrzaniu do temp. ponad 100°C (135-150°C dla mleka) i równie błyskawicznym ochłodzeniu do temperatury pokojowej. Cały proces trwa 4-5 sek. Taka sterylizacja zabija flore bakteryjna nie zmieniając walorów smakowych produktu.

 

 

 

 

 

I pozostaje niczym nie zmącona esencja. Radość wyłuskiwania tych odpowiednich dźwięków i wysupływania tych najodpowiedniejszych slow. Dialog miedzy głosem a gitarą, w otoczeniu podpowiadająco-dopowiadających dzwięków. trzydwa%UHT to piosenki, którym początek i koniec dały emocje.

 

O pierwszej płycie zespołu TrzyDwa%UHT:

Premiera płyty miała miejsce 9 października. Można ją nabyć we wszystkich sklepach muzycznych w całej Polsce. Na płycie znalazły się m.in. utwory "Cały ten sens", "Międzywiersz" i "Przyjdź mi do głowy". Zarówno tytuły znane z wersji demo, jak i nowe piosenki zostały zarejestrowane w warszawskim "Media Studio". Produkcją płyty zajął się Piotr "Dziki" Chancewicz, znany ze współpracy chociażby z VooVoo czy Marią Peszek. Okładkę płyty zaprojektowała znana polska artystka Laura Pawela. Pierwszy promocyjny koncert grupy odbył się 7 listopada w pubie Koniec Świata. 

 

 

 

 

Na płycie pojawiły się nastepujące utwory:
1. Lista zakupów na miesiąc maj
2. Cały ten sens
3. Pytania o kochanie
4. O miłości smakołyki
5. Międzywiersz
6. Przyjdź mi do głowy
7. W uszy ciepło
8. Twego szczęścia gram
9. Słowa jak delicje
10. Tuczy tam
11. Pępek mego świata
12. Polifonicznie w mono

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here