Niespokojny weekend w powiecie raciborskim

Podczas minionego weekendu, 16 – 18 kwietnia, na terenie powiatu raciborskiego doszło do kilku włamań samochodowych oraz kradzieży. Łupem złodziei padły m.in.; ładowarki samochodowe, płyty CD oraz tablice rejestracyjne.

- reklama -

16 kwietnia, Rudnik, ul. Nowa, około godziny 21:00
Nieznany sprawca po uprzednim włamaniu się do samochodu VW Golf dokonał kradzieży dwóch ładowarek samochodowych, etui z płytami CD oraz anteny radia CB na szkodę mieszkańca powiatu raciborskiego.Straty około 320 zł. Postępowanie prowadzi PP w Rudniku.

16 kwietnia, Modzurów, ul. Wyzwolenia, około godziny 22.00
Nieznany sprawca włamał się do samochodu VW Golf skąd dokonał kradzieży radioodtwarzacza, płyty CD oraz jednej tablicy rejestracyjnej. Straty oszacowano na 371 zł. Postępowanie prowadzi PP w Rudniku.

17 kwietnia, Nędza, ul. Jana Pawła II
Nieznany sprawca po uprzednim przecięciu kraty i wyważeniu okna włamał się do do lokalu handlowego a następnie włamał się do automatu do gier skąd dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 6765 zł. Postępowanie prowadzi PP W Kuźni Raciborskiej.

18 kwietnia, Kuźnia Raciborska, ul. Fornalskiej, około godziny 03.00
Nieznany sprawca dokonał włamania do piwnicy, skąd dokonał kradzieży 3 sztuk pilarek spalinowych, kasku i pojemnika z olejem. Straty oszacowano na 3469 zł na szkodę mieszkańca powiatu raciborskiego. Postępowanie prowadzi PP w Kuźni Raciborskiej.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here