Są pieniądze na budowę hali w Rudach

1

20 kwietnia jednogłośnie została przyjęta na sesji Sejmiku woj. Śląskiego uchwała przyznająca dofinansowanie na budowę hali sportowej przy ZSO w Rudach Raciborskich.

Jak nas poinformowała radna Sejmiku Ewa Lewandowska , na dofinansowanie zadań w ramach Programu Rozwoju Bazy Sportowej na rok 2010 w woj. śląskim wpłynęło aż 42 wnioski, z czego wytypowano tylko 19 wniosków, które spełniły wszystkie wymagania Programu.

- reklama -

 

Wnioski te zyskały poparcie Komisji Sportu, Turystyki i Rekreacji oraz Komisji Budżetowej. Wśród nich znalazł sie także wniosek z Gminy Kuźnia Raciborska, a dotyczył dofinansowania budowy hali sportowej (36 x 19 m) przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Rudach na ogólną kwotę 1 520 tys. zł. z czego na rok 2010 przypada większa część dotacji, bo aż 1 mln zł. 

 

/w/

 

Zobacz także: Nadzwyczajna Sesja Sejmiku Województwa Śląskiego

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. ela

    Brawo Rudy! Jak Wy to robicie? Wiem macie wielu wspaniałych i operatywnych samorządowców, radną w sejmiku woj. śl., radnego w powiecie, posła, itd. A poza tym tworzycie zgraną paczkę, która wie co chce. Super, tak trzymajcie.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here