Bogumińska i Hulczyńska nie będą remontowane

0

GDDKiA Oddział w Katowicach w piśmie do Starostwa Powiatowego poinformowała, że zapowiadany remont Bogumińskiej i Hulczyńskiej, czyli DK 45, w najbliższym czasie nie będzie możliwy. Powód? Budżet państwa "jest w trudnej sytuacji".

O sprawie poinformował podczas posiedzenia powiatowej Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej, Polityki Prorodzinnej, Wspierania Osób Niepełnosprawnych oraz Bezpieczeństwa jej przewodniczący Marceli Klimanek. Radny nawet nie próbował ukrywać ironii odczytując pismo, które wpłynęło do starostwa w odpowiedzi na interpelację z 24 marca br. dotyczącą objazdów na czas remontu. Złośliwie zauważył, że od razu wiedział o co chodzi, jak tylko zaczął czytać pismo, jego uwagę zwróciło użycie  zwrotów "planowany był" i "miało być" w odniesieniu do inwestycji.

- reklama -

Jako powód GDDKiA podaje "trudną sytuację budżetu państwa". Jednocześnie nawet w przybliżeniu nie podaje terminu kiedy remont będzie możliwy, pisząc tajemniczo "w przypadku pozyskania środków niezwłocznie przystąpimy do realizacji zadania". – Po Studziennej tiry się ścigają. Jeżdżą jedną stroną po krawężniku i jeszcze trąbią na przechodzących ludzi jak szalone. Możemy spodziewać się wybuchu emocji – zakończył radny Klimanek.

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here