Migalski nawołuje: stańmy wszyscy przy królu!

Jeśli w boju ginie król, to kto inny, jeśli nie jego brat powinien dalej nieść sztandar? Stańmy przy królu wszyscy, którym bliskie były ideały jego zmarłego brata! – apeluje na swoim blogu eurodeputowany z Raciborza

Marek Migalski prognozuje, że w wyborach prezydenckich, choć zarejestrowani będą także Grzegorz Napieralski, Waldemar Pawlak i Andrzej Olechowski, to w rywalizacji o urząd prezydenta RP tak naprawdę liczą się tylko dwaj kandydaci: Jarosław Kaczyński i Bronisław Komorowski. Eurodeputowany jest zdania, że w kampanii nie będą liczyć się programy, a osobowości. – To będzie starcie osobowości i charakterów. A to nie jest dobra wiadomość dla PO, bo ich kandydat jest kandydatem zastępczym, erzatzem, zawodnikiem zapasowym, niepodmiotowym – pisze na swym blogu. Wg Migalskiego daje to przewagę kandydatowi PiS: – Jarosław Kaczyński, przy wszystkich swoich wadach, ułomnościach i brakach, jest jednak jakiś! Jest realnym bytem, prawdziwym, nieudawanym. Podczas gdy Bronisław Komorowski ma w sobie coś sztucznego i imitacyjnego. Mam nadzieję, że Polacy dostrzegą te różnice – czytamy dalej

- reklama -

 

Eurodeputowany odnosi się także do samej decyzji byłego premiera o kandydowaniu: – Ta decyzja była oczywistą i oczekiwaną. Po śmierci Lecha Kaczyńskiego jego brat był nie tylko najlepszym naszym kandydatem, ale także kandydatem naturalnym. Mógł do tego najcięższego zadania wydelegować kogoś innego, kogoś młodszego, nie poranionego tak smoleńską tragedią. Ale to byłaby łatwizna, wybór zastępczy, wyraz słabości… Jarosław Kaczyński zdecydował się kontynuować dzieło brata. Bo któż inny mógłby to zrobić lepiej? – komentuje

czytaj całe wpisy "Substytutywny versus esencjonalny" i "Stańmy wszyscy przy królu" na migal.salon24.pl

/ps/

fot. internet

 

czytaj także:  MEDIA: "Coś jest nie tak z tym Komorowskim, prawda?" 

——————————————————————————–

REKLAMA:

 

Router DIR-600 to bezprzewodowy produkt najnowszej generacji. Specjalny kreator instalacji w języku polskim umożliwia szybką i bezproblemową konfigurację urządzenia nawet niedoświadczonym użytkownikom komputerów .

Korzystając z kreatora Click’n Connect w kilka minut stworzysz w domu bezpieczną sieć bezprzewodową . Naspidowany DIR-600 pracuje w technologii Wireless N 150 z prędkością 150 Mb/s, zapewniając bardzo szybki transfer danych w sieci.

Bezpieczeństwo naszej sieci gwarantują mechanizmy szyfrowania transmisji WPA i WPA2. Dodatkową ochronę stanowią podwójne aktywne zapory (SPI i NAT), które zapobiegają potencjalnym atakom z Internetu . Silnik QoS nadaje priorytety pakietom audio i wideo, dbając o płynne odtwarzanie multimediów transmitowanych w sieci.

Cena w SOFT-ib : 129 zł

Cena w komputronik.pl : 149 zł

Cena w vobis.pl : 139 zł

(Ceny na dzień 24.09.10.)

 

 

SOFT-ib – KOMPUTERY NOTEBOOKI KASY FISKALNE SIEĆ AKCESORIA INTERNET MULTIMEDIA SERWIS

 

 

- reklama -

1810 KOMENTARZE

  1. Do szczętu żeś zdurniał od tej paranoi? Gdzie widzisz jakąś „niezależną”?. Przeczytaj jeszcze raz wolno drukowanymi literami zanim wkleisz kolejne sensacyjne doniesienie z „niezależnych” mediów. A do „nieżelazna.pl” – dobra prowokacja na tego typa.

  2. Typowa robota wichrzycieli, taka praktyka jest prawem zakazana, „kto świadomie czyni dezinformację – posługując się nie swoimi faktami narusza czyjąś własność”. Wichrzyciel na portalu raciborz. com. pl z portalu ONET skopiował treść i umieścił pod Nickiem niezależna. pl.. Nickiem nie może być rzeczywista nazwa, która ma osobowość prawną, chyba że sama coś reklamuje lub ogłasza!!!

  3. Do szczętu żeś zdurniał od tej paranoi? Gdzie widzisz jakąś „niezależną”?. Przeczytaj jeszcze raz wolno drukowanymi literami zanim wkleisz kolejne sensacyjne doniesienie z „niezależnych” mediów. A do „nieżelazna.pl” – dobra prowokacja na tego typa.

  4. Szukasz głupszego od siebie, nie znjdziesz, boś cep dokumentny – nie rozumiesz slowa pisanego!!! (jest tam mowa o Nicku niezależna.pl!!!)

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here