Boys – gwiazda disco polo zagrała w Pietrowicach W.

Na zakończenie pierwszego dnia X Targów EKO w Pietrowicach Wielkich bardzo dobry koncert BOYS'ów oglądało kilka tysięcy osób. Zdjęcia z koncertu BOYS

 

- reklama -

Niewątpliwa gwiazda disco polo, zdobywca wielu nagród, laureat m.in. trzech statuetek Victoria'96, zespół BOYS porwał kilkutysięczną publiczność, która bawiła się na targach. 

 

Zespół składający się z pięciu chłopaków, występuje od 1991 roku, jednak jego prawdziwy sukces przypada na lata 95-97.  W czerwcu 1996 roku zespół wydał płytę pt. "Łobuz i drań", która okazała się "strzałem w dziesiątkę". BOYS posiada na koncie pięć platynowych płyt oraz dwie złote. Zespół zdobył szybko swoich fanów i wspiął się na szczyt popularności. Piosenki również z tej płyty śpiewane były na dzisiejszym koncercie.  Do najcenniejszych wyróżnień  grupy można zaliczyć zdobycie pierwszego miejsca na festiwalu w Ostródzie oraz nagrodę publiczności w latach 1997 i 2001.

Muzyka grana przez BOYS, wzbogacona o świetną choreografię i grę świateł, dedykowana jest głównie do młodego pokolenia. Jednak na koncercie okazało się, że teskty piosenek zna również wielu starszych osób.  Doskonały kontakt z publicznością w trakcie koncertu zaowocował  wspólnym śpiewem podczas wielu utworów.

 

Popularny polski zespół koncertował już w Stanach Zjednoczonych, Grecji, Niemczech, Belgii, Austrii a dziś zagrał doskonały koncert w Pietrowicach. Wierna grupa fanów długo oczekiwała na możliwość zdobycia autografów. Zespół , ku rozczarowaniu wielbicieli, nie wyszedł do fanów; przekazał jednak przez prezentera kartki z autografami, które natychmiast zostały rozdzielone (niestety nielicznym).

 

Zobacz zdjęcia z koncertu BOYS

 

Zobacz również:  Druga Maryla zrobiła show w Pietrowicach 

 

zdjęcia: Adrian Behr

//i/ 

 

 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here