Wygraj książkę „Zbliżenia” – rozstrzygnięty

0

Weź udział w konkursie księgarni SOWA oraz portalu raciborz.com.pl i wygraj książkę "Zbliżenia" Janusza Leona Wiśniewskiego.

- reklama -

Hity Księgarni SOWA:
1. Zielone drzwi- Katarzyna grochola- 34.00
2. Byczki w pomidorach- Joanna Chmielewska- 36.99
3. Żmija- Andrzej Sapkowski- 28.50
4. Krucha jak lód- Jodi Picoult- 36.00
5. Zbliżenia- Janusz Leon Wiśniewski- 26.90

KONKURS:

Aby wygrać książkę "Zbliżenia" autorstwa Janusza Leona Wiśniewskiego wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "W którym czasopiśmie ukazywały się felietony J.L. Wiśniewskiego znajdujące się w "Zbliżeniach"?" i w terminie do 31 maja przesłać na adres [email protected], w tytule należy podać "Księgarnia Sowa – Zbliżenia" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 1 czerwca.

 

 

Prawdziwe historie ludzi, którzy żyjąc w różnych miejscach – w Moskwie, czy na Bora-Bora – jednakowo tęsknią za bliskością i marzą o miłości. Opowieści ukazujące wielką prawdę, że szczęście i tęsknota człowieka mają zawsze podobne oblicza – niezależne od szerokości geograficznej, statusu społecznego i koloru skóry. Zebrane w jednym tomie felietony Janusza L. Wiśniewskiego ukazywały się w miesięczniku Pani.

 

Księgarnia SOWA
ul. Długa 29
Racibórz
tel. 32 419 01 71 

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli nagroda nie zostanie odebrana w ciągu 14 dni losowanie zostanie ponowione.

 

Zwycięzca:

Sandra Reszuta

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here