Dni Raciborza z zespołami Dżem i Perfect

Tegoroczne Dni Raciborza odbędą się w dniach 6 – 13 czerwca. Impreza jest częścią projektu "Promocja kultury ziemi raciborsko-rybnickiej”. Zobacz szczegółowy program.

- reklama -

Projekt „Promocja kultury ziemi raciborsko-rybnickiej”, który realizowany jest wspólnie przez Rybnik i Racibórz pozyskał dofinansowanie w wysokości 1 330 705,95 zł. Wspólny wniosek Rybnika i Raciborza znalazł się na liście projektów do dofinansowania dla działania 4.3 Promocja kultury, Priorytetu IV Kultura Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowity koszt projektu wynosi: 1 606 837,50 PLN.

Założeniem wspólnego przedsięwzięcia obu miast jest popularyzacja tradycji i kultury regionu, a także umacnianie więzi partnerskich pomiędzy Rybnikiem a Raciborzem. W ramach projektu w Rybniku i Raciborzu zorganizowanych zostanie szereg imprez kulturalnych, mających na celu wzrost rozpoznawalności oferty kulturalnej regionu raciborsko-rybnickiego, a jednocześnie wypromowanie obu miast jako wiodących ośrodków kultury w tej części województwa śląskiego. Jedną z takich imprez będą obchody Dni Raciborza i Dni Rybnika.

PROGRAM DNI RACIBORZA

 

 

 

PROGRAM DNI RYBNIKA

 

 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here