Pływadła nie popłyną

Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie Koźlu, główny organizator corocznych "Pływadeł" zawiadamia, że w związku z powodzią tegoroczna, XI edycja imprezy zostaje odwołana

W związku z powodzią, która nawiedziła powiat kędzierzyńsko – kozielski i powiaty ościenne Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu – główny organizator pływadeł oraz współorganizujące przedsięwzięcie gminy nadodrzańskie z terenu powiatu – gmina Bierawa, gmina Cisek a także Starostwo Powiatowe w Raciborzu odwołują tegoroczny XI Międzynarodowy Spływ Pływadeł rzeką Odrą. Środki z organizacji pływadeł przeznaczone zostaną na likwidację skutków powodzi.

- reklama -

 

źródło: Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie – Koźlu

 

Nasz czytelnik komentuje to w następujący sposób: Jest to dla mnie smutna informacja bo miałem zamiar po raz kolejny wziąć udział w pływadle i popłynąć. Moim zdaniem można by zorganizować w skromniejszej wersji (bez nagród , bez darmowych posiłków) a nawet można by wprowadzić symboliczną opłatę CEGIEŁKĘ która będzie przekazana na szczytny cel. Przypuszczam że każda z załóg chętnie by wpłaciła po około 50zł by móc popłynąć a tym samym pomóc powodzianom.   

 

Paweł

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here