
Dzisiaj, 2 czerwca, nad ranem żółty samochód uderzył prawdopodobnie w barierkę pod wiaduktem na ulicy Piaskowej. Około godz. 8.00 auto zostało odholowane na policyjny parking. Nasz Czytelnik przysłał nam zdjęcia z tego zdarzenia. AKTUALIZACJA
Jak poinformował nas oficer prasowy policja jest w trakcie ustalania przyczyn jak doszło do zdarzenia. Podczas załadunku rozbitego samochodu na lawetę ruchem kierowała policja. O godz. 4.45 policja otrzymała zgłoszenie, że pod wiaduktem przy ul. Piaskowej stoi rozbity samochód marki fiat bravo. Pojazd został odholowany i zabezpieczony na policyjnym parkingu. W chwili obecnej trwają czynności mające na celu ustalenie właściciela samochodu oraz jak doszło do tego zdarzenia.






![O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach [ZDJĘCIA] O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/Azja-Joanna-Lyko-Dominik.jpg)
![Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim [ZDJĘCIA] Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/zamek-piastowski-ferie-zimowe-cioca-od-klockow.jpg)






![Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury [ZDJĘCIA] Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-rck-taniec.jpg)
![Komiksowe ferie w raciborskiej bibliotece. Pierwszy tydzień pełen przygód [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-ferie-zimowe.jpg)
![Mali Odkrywcy Sztuki pożegnali karnawał kolorowym balem [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/mali-odkrywcy.jpg)



![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)








O godzinie 6.00 auto było już rozbite…
Ktoś wie co to za autko było?