Ulica Starowiejska zamieniła się w rwący potok

7

Woda spływająca z pól zalewa ulicę Starowiejską. Na miejscu strażacy kierują ruchem i starają się zapanować nad żywiołem. Mieszkańcy pobliskich domów układają worki z piaskiem, gdyż woda wdziera się na ich podwórka. Zobacz zdjęcia. Zobacz video.

Przez ostatnie kilka tygodni deszcz pada prawie bez przerwy. Nasiąknięta ziemia nie jest już w stanie wchłonąć więcej wody, a kanalizacja odmawia posłuszeństwa. W związku z padającym przez całą noc deszczem woda z pól, znajdujących się na wzniesieniu  zaczęła spływać na ulicę Starowiejską. Ta, w ciągu kilkudziesięciu minut zamieniła się w rwący potok. Na miejscu strażacy starają się wypompowywać wodę, a mieszkańcy boją się, że woda wedrze się do ich domów. Starają się zabezpieczyć swój dobytek, układając przy płotach i drzwiach worki z piaskiem. Wody jest na tyle dużo, że zaczyna on spływać bocznymi ulicami m.in. ulicą Kopernika. Policja i Straż Miejska kierują ruch na ulicę Mariańską.

- reklama -

 

 
 
 
 
 

 

 

 

Zobacz krótki film z miejsca zdarzenia:

 
/p/
- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

7 KOMENTARZE

  1. G.R.

    Rano było jeszcze gorzej, dobrze że mieszkam na 4-ym

  2. czy to prawda, że kanalizacja na Starowiejskiej była remontowana/wykonywana niecały rok temu?

  3. Uważąsz że to śmieszne? Uważaj bo i ty popłyniesz…

  4. hi hi

    w 1997 przerabialem tosamo dlatego taki strumyczek nierobi namnie wrażenia

  5. ciekawe kto płaci za akcje straży pożarnej, bo n ie przypuszczam żeby p;racowali społecznie? a niestety ta sytuacja powtarza się kilka bądź kilkanaście razy do roku

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here