Niesamowity koncert Anny Marii Jopek w Wodzisławiu

0

Klimatyczny, aksamitny, ciepły, przenikający, doskonały… koncert w Wodzisławskim Domu Kultury dała Anna Maria Jopek wraz z zespołem. Artystka wystąpiła w Wodzisławiu w ramach trasy koncertowej po Polsce południowej. Zobacz fotorelację.

Anna Maria Jopek to polska wokalistka, pianistka, kompozytorka, autorka tekstów piosenek oraz producentka nagrań. Jest zdobywczynią 15 złotych i platynowych płyt. Jej trasa koncertowa po Polsce południowej rozpoczęła się koncertem w Filharmonii Częstochowskiej, a zakończyła się właśnie koncertem w Wodzisławiu.

- reklama -

 

 

Wokalistka miała wystąpić w Wodzisławskim Centrum Kultury w kwietniu, jednak jej plany koncertowe pokrzyżowała katastrofa prezydenckiego samolotu i żałoba narodowa. Koncert artystki w tym mieście był więc długo oczekiwanym wydarzeniem. Bilety, chodź nie były tanie, wyprzedane zostały co do jednego.

 

 

Annie Marii Jopek towarzyszyli znakomici polscy muzycy: Marek Napiórkowski (gitara), Robert Kubiszyn (bas), Paweł Dobrowolski (perkusja) oraz Piotr Nazaruk (śpiew, flet, cymbały). Na scenie artystka jak zwykle stawiała na otwarte formy, na nieustanną zmienność i na nadzwyczajną wrażliwość improwizujących muzyków.

 

 
 

 

 /p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here