Wygraj wejściówki na Vinyl Beach Party – rozstrzygnięty

Weź udział w konkursie pubu Vinyl oraz portalu raciborz.com.pl i wygraj jedną z 15 naprawdę atrakcyjnych nagród. Na zwycięzców czekają wejściówki na Vinyl Beach Party , kupony na darmowe koktajle do wykorzystania w Vinylu lub wejściówki na waterball.

Od 24 do 27 czerwca w pubie Vinyl odbędzie się Beach Party. Podczas imprezy będzie można pobawić się w rytmie muzyki latino, wziąć udział w karaoke, odbędzie się również wieczór z polską muzyką. Na wszystkich przebranych czekają darmowe drinki. Rezerwacje pod numerem telefonu – (032) 417 00 99.

- reklama -

 

 


 

 

KONKURS:

Aby wygrać jedną z pięciu darmowych wejściówek na Vinyl Beach Party, jeden z pięciu kuponów na darmowy koktajl lub jedną z pięciu wejściówek na waterball wystarczy, odpowiedzieć na pytanie: Na jakiej ulicy w Raciborzu znajduje się pub Vinyl ? Odpowiedzi należy przysyłać na adres mailowy [email protected] w tytule wiadomości "Vinyl – wejściówka", "Vinyl – koktajl" lub "Vinyl – waterball" (w zależności, jaką nagrodę chce się wygrać), należy również podpisać się imieniem i nazwiskiem.  Rozwiązanie konkursu 21 czerwca na portalu www.raciborz.com.pl .

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli w ciągu 14 dni nagroda nie zostanie odebrana losowanie zostanie ponowione!

 

Zwycięzcy:

Wejściówki: Szymon Drewniak, Iwona Malińska, Magdalena Majewska, Tomasz Fluder, Artur Wróblewski

Koktajl: Maciej feret, Agnieszka Drobnicka, Marta Myśliwy, Olaf Heiduczek, Angelika Jasińska

Waterball: Iwona Płaczek, Władysław Małecki, Adrianna Panicz – Drewniak, Dajana Lorenz, Mateusz Małecki

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here