Wygraj film „To nie jest kraj dla starych ludzi” – rozstrzyg

0

Weź udział w konkursie Video World oraz portalu raciborz.com.pl i wygraj film Joela Coena i Ethana Coena na DVD pt. "To nie jest kraj dla starych ludzi" lub kupony rabatowe do wypożyczalni Video World.

Mroczny thriller braci Coen (Ethana i Joela ), rozwijający się w prawdziwy dramat egzystencjalny – na 8 nominacji do Oskara. Pewien myśliwy (Josh Brolin) natrafia niedaleko granicy z Meksykiem na przedziwne znalezisko: paczki heroiny, 2 000 000 dolarów i kilka ciał. Niewiele myśląc, zabiera pieniądze – co sprowadza mu na głowę prawdziwe kłopoty, z szalonym płatnym mordercą (nagrodzony Złotym Globem oskarowy faworyt Javier Bardem) na czele. Zabójca nie będzie miał jednak łatwego zadania – przypadkowy złodziej służył bowiem w wojsku i doskonale potrafi zacierać swe ślady.

- reklama -

 

 

KONKURS:

Aby wygrać film "To nie jest kraj dla starych ludzi" lub kupony rabatowe upoważniające do wypożyczenia 1 filmu w kat. A-D z 99% rabatem oraz kupon rabatowy upoważniający do wypożyczenia 1 filmu w kat. Silver z rabatem 50% wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kim z zawodu byli główni bohaterowie komedii "Stare Wygi"??
 
a) magikami
b) biznesmenami
c) sprzedawcami

Odpowiedzi należy przysyłać na adres mailowy [email protected] w tytule wiadomości "Video World – Kraj", należy również podpisać się imieniem i nazwiskiem. Odpowiedzi można przysyłać do 21 czerwca. Rozwiązanie konkursu 22 czerwca na portalu www.raciborz.com.pl.

 

Video World Racibórz
Opawska 67
czynne: 10:00 – 22:00
tel. 783-990-100 

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli w ciągu 14 dni nagroda nie zostanie odebrana losowanie zostanie ponowione!

 

Zwycięzcy:

film – Robert Heiduczek, kupony – Michał Marcol, Anna Mistarz, Przemysław Sobierajski

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here