Kawiarnia „Poza Czasem” – miejsce dla Ciebie

Od ponad roku w Raciborzu istnieje miejsce, w którym czas płynie wolniej, może nawet trochę ociężale. Nie znaczy to wcale, że miejsce to jest nudne. Wręcz przeciwnie! To miejsce, w którym każdy znajdzie dla siebie coś miłego i przyjemnego. Miejscem tym jest Kawiarnia „Poza Czasem”.

- reklama -

Właściciele opisują kawiarnię jako przestrzeń, w której można choć na moment uciec przed czasem, odpocząć i zapomnieć o troskach. Nic dziwnego, skoro unoszący się we wnętrzu aromat najwyższej jakości kawy, zniewala od samego progu.

„Poza Czasem” jest jedynym miejscem w Raciborzu, oferującym tak szeroką ofertę kaw, herbat i świeżych ciast pieczonych według domowych receptur. Tylko w „Poza Czasem” goście mają do dyspozycji prawie dwadzieścia rodzajów kaw, mogą wybrać jedno spośród kilkunastu rodzajów ciast. Kawiarnia oferuje także naprawdę szeroką gamę herbat ekspresowych i liściastych. Jeśli ktoś nie ma ochoty na nic gorącego, może zamówić kawę mrożoną lub deser lodowy.

 

 
Ul. Ogrodowa 5 
Racibórz

 

Uzupełnieniem oferty jest szeroka paleta napojów, począwszy od zimnych gazowanych, poprzez piwo, wino i wiele gatunków likierów, a na wysokogatunkowych whisky skończywszy. Niedawno kawiarnia wprowadziła nowe menu, w którym znaleźć można wiele nowych smakołyków, idealnych na letnie dni. „Poza czasem” słynie z tego, że wszystkie desery przygotowywane są na bieżąco. Soki, desery owocowe przygotowywane są tuż przed podaniem i nie zawierają żadnych konserwantów ani polepszaczy. Hitem okazał się deser owocowy z jogurtem naturalnym i muesli – „Reggae na lodzie”. Dużym powodzeniem cieszą się także świeże koktajle owocowe. Nowością jest koktajl owocowy z alkoholem. Wszystkich specjałów można skosztować ciesząc się słońcem w przytulnym kawiarnianym ogródku letnim.

 

 

Odwiedzający „Poza Czasem” goście bardzo często podkreślają, że nie tylko menu, mimo że imponujące, sprawia, że chce się tam być, ale przede wszystkim klimat tego miejsca. Ponoć ma w sobie to coś. Czy to tylko slogan? Warto się przekonać. Zapraszamy do odwiedzenia kawiarnianej strony internetowej www.poza-czasem.pl

 

 

 

- reklama -

3 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here