Wygraj książkę „Posłanie z róż” – rozstrzygnięty

Weź udział w konkursie księgarni SOWA oraz portalu raciborz.com.pl, wygraj książkę "Posłanie z róż" autorstwa Nory Roberts i dowiedz się czy bohaterka książki, Emmy Grant znajdzie w końcu prawdziwą miłość.

Hity Księgarni SOWA:

- reklama -

1. Zaginiona- Harlan Coben – 34.00
2. 153 przetwory i dania mięsne siostry Anastazji – 32.00
3. Posłanie z róż – Nora Roberts – 32.00
4. Tajemnice Watykanu – Bernard Lecomte – 39.90
5. Misja Ambasadora – Trudi Canavan – 44.90

 

KONKURS:

Aby wygrać książkę "Posłanie z róż" autorstwa Nory Roberts wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Pod jakim pseudonimem Nora Roberts pisze kryminały?" i w terminie do 19 lipca przesłać na adres [email protected], w tytule należy podać "Księgarnia Sowa – Posłanie z róż" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 20 lipca.

 

 

 

 

 

"Posłanie z róż” to druga część kwartetu weselnego Nory Roberts, opowiadającego o czterech przyjaciółkach z dzieciństwa, które wspólnie prowadzą "Przysięgi”, jedną z najlepszych agencji ślubnych w Connecticut, i marzą o wielkiej miłości. Emma Grant odpowiada w firmie za dekoracje kwiatowe. Wkłada w ich przygotowywanie całe serce, a szósty zmysł podpowiada jej, jakie kompozycje uszczęśliwią panny młode w tym najważniejszym dla nich dniu. Ale kiedy interes kwitnie w najlepsze, życie uczuciowe Emmy więdnie… Na szczęście tylko do czasu. Wkrótce bowiem kobieta odkrywa, że jej wieloletni przyjaciel, przystojny architekt Jack Cooke, darzy ją czymś znacznie więcej niż przyjaźnią. Problem polega na tym, że Emma od zawsze marzyła o romansie rodem z powieści, a Jack nigdy nie był zwolennikiem długotrwałych związków… Czy Emmie uda się przezwyciężyć przyzwyczajenia Jacka i przekonać go do związku? Czy oboje zdołają pójść na kompromis, by zbudować wspólną przyszłość?

 

 

 
Księgarnia SOWA
ul. Długa 29
Racibórz
tel. 32 419 01 71  

 

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli nagroda nie zostanie odebrana w ciągu 14 dni losowanie zostanie ponowione.

/p/

 

Zwycięzca:

Agnieszka Mederska

 

—————————-
REKLAMA

 

Ulatra szybki system Windows 7

System Windows 7 jest prosty w obsłudze, szybki i ciekawy. Lepsze sposoby znajdowania plików i zarządzania nimi, takie jak listy szybkiego dostępu i poprawiony podgląd na pasku zadań, pomogą przyspieszyć wykonywanie codziennych zadań. System Windows 7 zaprojektowano z myślą o szybszej i bardziej niezawodnej pracy, więc komputer będzie działał tak, jak zechcesz. Znakomite funkcje pozwolą odkryć nowe możliwości.

 

Elementy konieczne do uruchomienia systemu Windows 7 na obecnym komputerze są następujące:

 

Procesor: 1 GHz lub szybszy, 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64)

Pamięci RAM: 1 GB (architektura 32-bitowa) lub 2 GB (architektura 64-bitowa)

-Dysk twardy: 16 GB (architektura 32-bitowa) lub 20 GB (architektura 64-bitowa)
-Urządzenie graficzne DirectX 9 ze sterownikiem WDDM 1.0 lub nowszym
 
 
Rewelacyjnie niska cena z w  SOFT-ib: 449zł!       Vobis.pl: 469zł      Komputronik.pl: 479zł
 
 
Zapraszamy do naszego sklepu SOFT-ib przy ulicy Klasztornej 12 (róg Klasztornej i Ogrodowej)
 
- reklama -

3 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here