Turniej Piłki Nożnej Oldbojów – co jeszcze w ten weekend?

W Owsiszczach obędzie się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów. W Pogrzebieniu odbędzie się zlot motocyklistów połączony z festynem rodzinnym, a w Raciborzu będzie można się pobawić w rytm muzyki hip – hop.

- reklama -

Polsko – Czeski Festyn Integracyjny w Gorzycach

Gmina Gorzyce zaprasza na Polsko – Czeski Festyn Integracyjny, który odbędzie się 25 lipca na polu biwakowym "Europa" w Olzie od godziny 15.00. W programie m.in. konkurs polskich i czeskich jednostek straży pożarnej, występy artystyczne, pokaz ratownictwa drogowego, prezentacja pracy strażaków, prezentacja komunikatów ostrzegawczych o zagrożeniu powodziowym w języku polskim i czeskim, pokaz samochodów pożarniczo – gaśniczych oraz zabawa taneczna.

 

 

 

Koncert w klubie BajaBongo

24 lipca o godzinie 20.00 w klubie BajaBongo przy ulicy Mariańskiej w Raciborzu odbędzie się koncert hip – hopowy. Zagrają Generacja Lunatyków, Juvson Selecta, Nepoka, Braterstwo, D.A.V.E. & DJ.BARON. Wstęp wolny.

Zlot motocyklistów i festyn w Pogrzebieniu

24 lipca w Pogrzebieniu odbędzie się festyn. Zanim się rozpocznie, o godz. 10.00 odprawiona zostanie msza św. w intencji użytkowników dróg, a po niej nastąpi poświęcenie pojazdów. Festyn rozpocznie się o godz. 14.00, przy oratorium młodzieżowym. W programie m.in. Gwardia Wareska, która zaprezentuje: obozowisko dawne, zabawy plebejskie, tańce dworskie, kuchnię dawną, tory łucznicze i inne, kramy z rzemiosłem dawnym. Ponadto: akcja honorowego oddawania krwi, bractwo kurkowe, motocykliści ze swoimi motorami, pokaz straży pożarnej. O 19.00 rozpocznie się zabawa taneczna.

 

Międzynarodowy turniej piłki nożnej oldbojów

W sobotę, 24 lipca o godzinie 13.00 na boisku sportowym w Owsiszczach odbędzie się Międzynarodowy turniej piłki nożnej oldbojów.

Weekend w pubie Vinyl

W piątek w pubie Vinyl przy ul. Klasztornej w Raciborzu odbędzie się disco night pn. "Największe wakacyjne hity", zagra Dj. Bater. Natomiast w niedzielę w Vinylu będzie można pobawić się przy największych polskich i zagranicznych hitach.

Magazyn z koncertem życzeń

Magazyn z koncertem życzeń w j. niemieckim, a w nim min.:  najświeższe wiadomości, wywiady, życzenia oraz szlagry. Program poprowadzi Michaela Koczwara. Słuchaj w niedzielę, 25 lipca o godzinie 13:00 na www.mittendrin.pl.

Repertuar kina Bałtyk na weekend

23.07 – 25.07
godz. 17.00, 18.30
DZWONECZEK I UCZYNNE WRÓŻKI

23.07 – 25.07
godz. 20.00
ISTOTA

 

fot.internet

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here