I Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble

1

Pod koniec sierpnia w Raciborskim Centrum Kultury zorganizowane zostaną I Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble. Rywalizacja toczyć się będzie przez dwa dni. Na najlepszych czekają nagrody pieniężne i rzeczowe.

Rozgrywki odbędą się 28 i 29 sierpnia w Raciborskim Centrum Kultury przy ul. Chopina 21 i potrwają dwa dni. Rozpoczęcie turnieju planowane jest na godz. 12.00 28 sierpnia. W tym dniu rozegranych zostanie 7 rund. Pierwszy dzień słownych rywalizacji zakończy się o godz. 20.00, a między 15.00 a 16.00 organizatorzy przewidują przerwę.

- reklama -

Niedziela, 29 sierpnia, to 5 rund, które rozpoczną się o 9.30. Tego dnia podsumowany zostanie cały raciborski turniej. Rozdanie nagród i zakończenie turnieju zaplanowano na godzinę 15.00.

– Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do elektronicznego wpisywania się na listę uczestników, na stronie turnieju www.pfs.org.pl/turniej.php?id=535 – zachęcają organizatorzy. Istnieje również możliwość zgłoszenia swojej chęci udziału, wysyłając dane: nazwisko, imię i miejsce zamieszkania na adres: [email protected] bądź przekazanie ich telefonicznie: 608 341 215 lub 509 958 962.

Wpisowe:   
– 15 zł za dzień
– członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami – 10 zł za dzień
– młodzież szkolna – 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
– debiutanci – bez opłat

 

 

/p/

- reklama -

Ogłoszenia PLUSYdlaBIZNESUWięcej ogłoszeń branżowych >>

1 KOMENTARZ

  1. Będą to troszkę inne scrabble od tych rozgrywanych w zaciszu domowym. Różnice są w zasadzie dwie : gra się z użyciem zegara szachowego ( 20 minut na partię dla gracza ), a kontrowersyje słówka są sprawdzane w specjalnym komputerowym słowniku. Wszystko to po to, aby turniej mógł się sprawnie odbyć. Miejmy nadzieję, że do Raciborza zjedzie kilku byłych mistrzów Polski. Zapraszamy serdecznie 🙂

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here