Bilety na mecz Ruch Chorzów – Wisła Kraków – rozstrzygnięty

0

Weź udział w konkursie Ruchu Chorzów i portalu raciborz.com.pl i wygraj bezpłatne wejściówki na mecz Ruch Chorzów – Wisła Kraków.

W czasie najbliższego weekendu wznawia rozgrywki piłkarska Ekstraklasa. Na inaugurację Ruch Chorzów zmierzy się 8 sierpnia na wyjeździe z Lechią Gdańsk. Przed własną publicznością chorzowianie po raz pierwszy zagrają w niedzielę 15 sierpnia, kiedy to na stadionie przy ul. Cichej podejmą Wisłę Kraków. Chcesz na własne oczy przekonać się, czy piłkarze Ruchu utrzymają wysoką formę z poprzedniego sezonu, w którym zajęli wysokie 3. miejsce? Weź udział w konkursie i odpowiedz na pytanie: Który z legendarnych piłkarzy Ruchu Chorzów był kiedyś trenerem Unii Racibórz a jeden z dwóch biletów na mecz Ruch Chorzów – Wisła Kraków może być Twój.

- reklama -

Odpowiedzi należy wysyłać na [email protected], w tytule wiadomości  wpisując "Ruch Chorzów". Rozwiązanie konkursu 12 sierpnia na portalu raciborz.com.pl.

Uwaga! Dojazd i powrót we własnym zakresie. Wejściówki uprawniają do wejścia wyłącznie na sektor rodzinny.  

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Wejściówki będą do odebrania  przed meczem w kasie nr 9 stadionu przy ul. Cichej. Więcej szczegółów odnośnie odbioru nagrody przekażemy wylosowanym osobom również e-mailem.

 

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli nagroda nie zostanie odebrana w ciągu 14 dni losowanie zostanie ponowione.

 

Rozstrzygnięcie: 

 

Prawidłowa odpowiedź to GERARD CIEŚLIK, choć w losowaniu uwzględniliśmy również te osoby, które wymieniły Józefa Gollę. Nagrody – bezpłatne wejściówki wylosowali Damian Niedballa oraz Janusz Cesarz. Zwycięzcy proszeni są o kontakt z redakcją pod numer podany w mailu powiadamiającym o wygranej.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here