Piłkarki Unii wyróżnione w Magistracie.

0

Zawodniczki i RTP Unii Racibórz gościły dziś w Urzędzie Miasta, gdzie z rąk Ludmiły Nowackiej odebrały wyróżnienia za zdobycie Mistrzostwa i Pucharu Polski. Przy tej okazji trener Trawiński zdradził, z kim zagra RTP w eliminacjach do Ligi Mistrzów: – To będzie zespół z najwyższej europejskiej półki.

– Jestem niezmiernie ukontentowana ze wspaniałego wyniku sportowego, osiągniętego przez piłkarki Raciborskiego Towarzystwa Piłkarskiego "Unia". Na ręce trenera składam zawodniczkom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w działalność klubu najserdeczniejsze gratulacje i wyrazy najwyższego uznania – tymi słowy wiceprezydent Ludmiła Nowacka rozpoczęła dzisiejsze spotkanie z mistrzyniami Polski.

- reklama -

 

 

RTP Unia Racibórz wywalczyła 8 sierpnia br., po raz pierwszy w historii klubu, Puchar Polski. Na stadionie w Kutnie w meczu finałowym tych prestiżowych rozgrywek Unia pokonała Pogoń Women Szczecin 7:1.

 

Dziś w urzędzie miasta wiceprezydent Ludmiła Nowacka spotkała się z aktualnymi mistrzyniami Polski i świeżo upieczonymi zdobywczyniami Pucharu Polski. Podziękowała zawodniczkom, trenerom i działaczom za promocję Raciborza zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej: – Odnosząc się do umiejętności piłkarek, wiedzy trenerów i działaczy, żywię głębokie przekonanie, że to dopiero początek wspaniałych osiągnięć, które w sposób niezwykły promują nasze miasto.

 

 

 

 

 

Remigiusz Trawiński bardzo sobie chwali współpracę z samorządem i zaangażowanie miasta we wspieranie kobiecej piłki nożnej. – To już 11 lat minęło, to się nie wzięło od wczoraj – powiedział dziękując za zaproszenie. , Prezes i trener w jednej osobie korzystając z okazji podzielił się gorącą wiadomością: – Dziś przyszło rozstawienie przed losowaniem par w Lidze Mistrzów, na 99,9 % trafimy na mistrza lub wicemistrza jednej z ośmiu najlepszych europejskich federacji. To oznacza, że poprzeczka będzie zawieszona jeszcze wyżej niż przed rokiem – skomentował.

 

 

 
 

 

 

 

Na zakończenie Ludmiła Nowacka otrzymała od niego na pamiątkę taki sam medal, jaki zawodniczki otrzymały za zdobycie Pucharu Polski.

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here