Wygraj film „Efekt Motyla 2” – rozstrzygnięty

Weź udział w konkursie Video World oraz portalu raciborz.com.pl i wygraj film Johna R. Leonetti na DVD pt. "Efekt Motyla 2" lub kupony rabatowe do wypożyczalni Video World.

Nowości Video World:

- reklama -

"Różyczka" – Polska, dramat, 115 min.
"Wszystko o Stevenie" – USA, komedia romantyczna, 99 min.
"Turniej" – Wielka Brytania, akcja, 90 min.

Zapowiedzi Video World:

"Autor Widmo" – Wielka Brytania, Francja, dramat, 128 min.
"Furia" – USA, thriller, 107 min.
"Pozdrowienia z Paryża" – Francja, akcja, 92 min.

 

"Efekt Motyla 2" to film opowiadający historię Nicka Larsona, który wracając z wycieczki ze swoją dziewczyną i znajomymi ulega wypadkowi drogowemu. W wypadku giną wszyscy oprócz samego Nicka, który nie może otrząsnąć się po tragedii. Po roku źle układającego się życia natrafia na zdjęcie na którym jest razem ze swoją dziewczyną. Wtedy napada go niesamowity ból głowy, zostaje cofnięty do wydarzenia które oglądał na zdjęciu. Widząc, że cofnął się w czasie próbuje naprawić błędy z przeszłości. Niestety im bardziej chce zmienić swoje życie na lepsze tym bardziej się ono pogarsza. Cofając się w czasie i wracając z powrotem do przyszłości obserwuje skutki swoich decyzji z przeszłości.

 

 

KONKURS:

Aby wygrać film "Efekt Motyla 2" lub kupony rabatowe upoważniające do wypożyczenia 1 filmu w kat. A-D z 99% rabatem oraz kupon rabatowy upoważniający do wypożyczenia 1 filmu w kat. Silver z rabatem 50% wystarczy odpowiedzieć na pytanie: W jakim filmie zadebiutował Eric Lively, który w filmie "Efekt Motyla 2" wcielił się w rolę Nicka Larsona?

a)
American Pie
b) Efekt Motyla
c) Burza mózgów

Odpowiedzi należy przysyłać na adres mailowy [email protected] w tytule wiadomości "Video World – Efekt Motyla 2", należy również podpisać się imieniem i nazwiskiem. Odpowiedzi można przysyłać do 30 sierpnia. Rozwiązanie konkursu 31 sierpnia na portalu www.raciborz.com.pl.

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli w ciągu 14 dni nagroda nie zostanie odebrana losowanie zostanie ponowione!

 

Zwycięzcy:

film – Joanna Kolasa

kupony rabatowe – Dawid Sendal, Małgorzata Basista, Aldona Hanysz

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here