Komunikat: poszukiwany sprawca wypadku w Raciborzu-Brzeziu

5

Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie wypadku drogowego zaistniałego w sobotę 14 sierpnia około godz. 13.00 w Raciborzu na ul. Brzeskiej.

W wyniku wypadku kierująca samochodem marki renault clio jadąca Brzeską w stronę skrzyżowania z Rybnicką uderzyła w drzewo.

- reklama -

W związku z tym zdarzeniem policja poszukuje świadków  wypadku, a zwłaszcza właściciela samochodu koloru ciemnego, który może mieć związek z tym wypadkiem. Wszystkich, mogących się przyczynić do wyjaśnienia okoliczności wypadku, policja prosi o kontakt osobisty z Wydziałem Kryminalnym KPP w Raciborzu, pokój nr 45 lub o kontakt telefoniczny z prowadzącym to postępowanie 32 45 94 234 lub 997.

 

KPP Racibórz

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

5 KOMENTARZE

 1. kamil

  Dlaczego policja nie napisała, że szukają czarnego audi tylko samochodu o ciemnym kolorze? MArka i kolor auta został ponoć rozpoznany przez świadków wypadku.

 2. rac

  DLaczego ten komunikat policja podała tak późno? Czy nie można było tego dać najpoźniejw ponnedziałek? Czas zaciera w pamięci szczególy w takich sytuacjach. Ja już niezbyt pamiętam corobiłem wczoraj rano a co dopiero w sobotę?

 3. BR

  Obstawiam, że sprawcą wypadku jest kierowca SWD!

 4. rac

  albo jakiś urlopowicz na niemieckich blachach, kóry przyjechał poszpanować audicą

 5. kamil

  Czy ktoś wie czy ustalono sprawcę tego wypadku? Z powodu zajechania drogi przez auto jadące z nadmierną predkością kierująca tym clio musiała ratować sie na pobocze, po czym wpadła na drzewo. Dwie osoby ranne z powodu jakiegos wariata, który zajechał im drogę. Czy znaleleźli się świadkowie?
  [img]upload/small_120100814_450.jpg[/img]

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here