Wywiad: Ewa Farna dla raciborzan

6

Gwiazdą pierwszego dnia memoriału była Ewa Farna, na którą czekały rzesze fanek. Wokalistka wystąpiła o 20:30 na stadionie OSiR. Posłuchaj wywiadu z Ewą Farną dla raciborz.com.pl. Zdjęcia z koncertu Ewy Farnej. Zobacz wideo z koncertu E.Farnej.

Anna Burek: Urodziłaś się w Czechach, śpiewasz po polsku- czujesz się bardziej Czeszką czy Polką?

- reklama -

 

Ewa Farna: Jestem Polką. Od dwunastego roku mojego życia, pytają mnie o to Czesi i Polacy i ciągle powtarzam – jestem Polką, powtarzam ciągle to samo. Ludzie nie potrafią tego zrozumieć. Ja tylko odpowiadam, że trzeba przestudiować historię terenu śląskiego i myślę, że okaże się dlaczego, nie tylko ja oczywiście, większość Polaków żyje po czeskiej stronie Zaolzia. Ja mieszkam po tej drugiej stronie Olzy, ale jestem Polką i mówię tak do czeskich i polskich mediów.

 

A. B.: Zaczynałaś karierę w Czechach. Tam ukazywały się Twoje płyty na początku. Dlaczego tak?

 

Ewa Farna: Spotkałam człowieka, który jest moim producentem do dnia dzisiejszego i miał on więcej znajomości, kontaktów w Pradze. Postanowił, że zaczniemy tym mniejszym rynkiem. Rozkręciło się na Czechy i Polskę. Jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa.

 

A. B.: Jak zareagowałaś na ten sukces?

 

Ewa Farna: No trudno na to zareagować, bo to jest po prostu niesamowite. Ja sama nie potrafię sobie uświadomić co się dzieje i dlaczego niektórzy kupują płyty Farnej, dlaczego ją lubią.

 

A. B.: Czy sukcesy w Polsce cieszą tak samo, jak w Czechach?

 

Ewa Farna: Myślę, że Polacy bardziej potrafią się bawić. W Czechach publika lubi tradycję, a trudno się przebić, kiedy jest się młodym.

 

A. B.: Jak myślisz, czemu zawdzięczasz swój duży sukces?

 

Ewa Farna: Na pewno rodzicom, na pewno Leszkowi Wronce, który jest moim producentem. To chyba są takie bardzo ważne osoby i powody mojego sukcesu.

 

A. B.: Czego spodziewasz się po raciborskiej publiczności?

 

Ewa Farna: Ja nie wiem. Raczej mam nadzieję, że oni się nie spodziewają, bo myślę że lepiej jest być bardzo mile zaskoczonym, niż zdruzgotanym. Ja mam nadzieję, że podam fajny koncert, że ludzie będą się bawić i że będzie to taki fajny punkt ostatni dzisiejszego programu.

 

Zobacz zdjęcia z koncertu Ewy Farna w Raciborzu

 

 

 


Jak bawiła się publiczność na koncercie – zobacz wideo: raciborz_com_pl.

 

 

 

 

/ab/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

6 KOMENTARZE

 1. ..

  Ewa rządzi 🙂
  szkoda że nie byłam na koncercie w raciborzu

 2. karina

  Fajny wywiad. Widać, że Ewa jest wyloozowana:D

 3. fanka

  Ewa zajefajna – koncert dała czadowy, dzięki Ewuniu!!

 4. Ik

  Występ zajebiaszczy, naprawdę warto było przydreptać pod scenę:) Ewa ma rewleacyjny głos! Żadnego playbacku, żadnych „skrótów”, wspaniały kontakt z publicznością, cud-miód 😉 A jak śpiewała to ciarki mnie przechodziły,ahhh 🙂

 5. rac

  Fajnie że daliście też wideo, bardzo ładnie. Fanie, że można zobaczyć migawki z koncertu i powrócić na chwilę do superowego koncertu

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here