Wygraj obiad w Hetmańskiej – rozstrzygnięty

0

Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl i wygraj jeden z dwóch kuponów (po 40 zł każdy) do wykorzystania w Karczmie Hetmańskiej. Przy odbiorze nagrody pokaż nam dwa paragony z Karczmy Hetmańskiej, a dostaniesz nagrodę specjalną!

Chcesz wygrać kupon o wartości 40 zł do wykorzystania w Karczmie Hetmańskiej? Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: W jakich godzinach czynna jest Karczma Hetmańska w weekendy? Dodatkowo jeśli wygrasz i przy odbiorze nagrody w siedzibie naszej redakcji pokażesz 2 paragony potwierdzające, że byłeś/aś kiedykolwiek klientem Karczmy Hetmańskiej otrzymasz od nas nagrodę specjalną. W tym tygodniu jest nią książka Margo Birnberg pt. "Mapa wspomnień".

- reklama -

Rozwiązanie konkursu 7 września na portalu raciborz.com.pl. Odpowiedzi należy wysyłać na [email protected] W tytule wiadomości proszę wpisać "Hetmańska- weekendy".

 

 
Karczma Hetmańska
ul. Długa 5
Racibórz
tel. (032) 419 07 57

 

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli nagroda nie zostanie odebrana w ciągu 14 dni losowanie zostanie ponowione.

 

Zwycięzcy:

Marta Myśliwy

Robert Krawców

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here