Po wakacjach..

0

Nasze przedszkole po wakacyjnej przerwie. Dla wielu przedszkolaków rozpoczął się kolejny rok wspólnej zabawy i nauki. Są wśród nas także dzieci, które w tym roku rozpoczynają przygodę z przedszkolem. Mamy nadzieję, że kolejny rok będzie również udany i sprawi przedszkolakom wiele radości. W czasie tych wakacji zadbano, aby nasze przedszkole było jeszcze ładniejsze i kolorowe. Został przeprowadzony remont – wymalowano pomieszczenia, wymieniono okna, zakupiono także nowe mebelki i wycyklinowano podłogi.Życzymy wszystkim dzieciom wielu wspaniałych chwil w naszym przedszkolu.
Agata Kręcichwost

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here