Wygraj bilety na mecz RTP Unia – Broendby – rozstrzygnięty

  Weź udział w konkursie i wygraj bilety na mecz UEFA Women's Champion League pomiędzy RTP Unią Racibórz a Brøndby Kopenhaga

  22 września piłkarki RTP Unii Racibórz zmierzą się w pierwszym meczu 1/16 UEFA Women's Champions League z duńskim IF Brøndby Kopenhaga. Redakcja portalu raciborz.com.pl zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest 5 podwójnych zaproszeń na mecz oraz 10 pojedynczych wejściówek. Aby je zdobyć wystarczy otworzyć podaną galerię  i odpowiedzieć na pytanie: KTÓRA Z ZAWODNICZEK RTP POJAWIA SIĘ W FOTORELACJI NAJCZĘŚCIEJ?

  - reklama -

   

  Wśród osób, które dodatkowo odpowiedzą na pytanie: Który z dotychczasowych przeciwników RTP w tym sezonie zdobywał w przeszłości Mistrzostwo Polski? rozlosowane będą klubowy szalik oraz proporzec.

  Odpowiedź prześlij na [email protected] w tytule wiadomości wpisując UNIA-BROENDBY. Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do 17 września. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi tego samego dnia na portalu raciborz.com.pl.

  Regulamin konkursu:

  O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w firmie SOFT-ib    róg Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

  Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli w ciągu 14 dni nagroda nie zostanie odebrana losowanie zostanie ponowione!

  Prawidłowe odpowiedzi to: Agnieszka Winczo oraz Czrni Sosnowiec i Stilon Gorzów

   

  Zwycięzcy: Marek Walczuch, Marcin Pietrasz, Łukasz Żolubak, Aldona Honysz, Dorota Piperek, Henryk Czekała, Krzysztof Jeremicz, Leszek Kawalec, Marian Wardenga, Marek Neumann.

   

  /p/

  - reklama -

  2 KOMENTARZE

  KOMENTARZE

  Please enter your comment!
  zapoznałem się z regulaminem
  Please enter your name here