Zajęcia z logopedą

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 15 z Oddziałami Sportowymi korzystają z możliwości pracy z logopedą. Miły uczniu!
Jeśli mówisz niewyraźnie; mylisz sz i s; nie potrafisz jeszcze wymówić głoski r lub jeśli chcesz poćwiczyć pamięć, koncentrację, spostrzegawczość, pisanie, czytanie i ortografię, to zapraszam Cię do udziału w zajęciach logopedycznych.
W kolorowej sali pełnej różnorodnych gier, układanek i zabawek ułożysz z kolorowych klocków tor przeszkód na tablicy magnetycznej, a przy pomocy kulek o różnym ciężarze poćwiczysz oddychanie. Klocki dźwiękowe pomogą ci usłyszeć nawet najcichsze dźwięki, a super maszyna losująca nauczy cię różnicowania podobnych głosek.

W programach komputerowych czekają na ciebie 4 stworki: Gaduś, Papluś, Szeptuś i Słowuś, z którymi będziesz ćwiczył wymowę i wykonywał różne ciekawe zadania. Będziesz mówił do mikrofonu i nagrywał swoje słowa, a później je odsłuchasz. Porozmawiasz z papugą naśladującą twój głos. Klik – komputerowy chłopiec nauczy cię czytania i ortografii. Jego koleżanka – Inka zaprezentuje ci głosy różnych zwierząt, które nauczysz się rozpoznawać i naśladować.

Nauczysz się wymawiać słowa tak, aby osiągać jak najlepsze wyniki w nauce i tak, aby w przyszłości stały przed tobą otworem zawody wymagające wzorowej wymowy – aktor, nauczyciel, spiker, komentator sportowy oraz wiele, wiele innych.


Zapraszam serdecznie szkolny logopeda

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here