Osadnicy na Końcu Świata

W najbliższą niedzielę, 26.09, o godzinie 16:00 na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata odbędzie się I Turniej Osadniczy w Raciborzu.

Jak tłumaczy Dawid Wacławczyk -Wszyscy odwiedzający z nami Alaskę, a także inni, którzy regularnie odwiedzaja Koniec Świata korzystając z jego wypożyczalni gier, wiedzą, że od 3 lat mamy fiołka na punkcie OSADNIKÓW. Teraz przyszła pora na urządzenie pierwszego końco – światowego TURNIEJU OSADNICZEGO!

- reklama -

 

-Impreza odbędzie się w niedzielę o 16.00. Zwycięzca (system pucharowy) zdobędzie honor, sławę i podziw niewiast, dodatkowo otrzymując puchar grzanego napitku rodem z Końca Świata. Jak na osadnika przystało – dostanie także specjalną, pucharową "cegłę chwały" jako pierwszy krok do budowy własnej wioski- kontynuuje Wacławczyk.

 

Udział w turnieju jest bezpłatny, jednakże pewność startu zapewnia nie tylko przyjście na sam turniej, ale wcześniejsze zgłoszenie, poprzez wysłanie maila z imieniem i nazwiskiem na adres: [email protected]

 

Ilość miejsc ograniczona jest ilością plansz. W w/w turnieju mogą stawać amatorzy, jednak Ci, którzy znają już zasady gry. W najbliższej przyszłości zamierzamy urządzić "turniej naukowy" dla osób, które dopiero zamierzają rozpocząć przygodę z osadnikami.

 

/ab/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here