Sochacki pyta o remont kortów i nawierzchnię

0

– Podobno remont kortów na OSiR-ze trwa, ale nie widzę, żeby się tam coś działo. Z przykrością dowiedziałem się też, że nie będzie sztucznej nawierzchni – poskarżył się na posiedzeniu komisji finansów Z. Sochacki. – Będzie – uspokaja prezydent.

Radny jest zawiedziony brakiem postępów prac przy remoncie kortów. Przyznał, że gdyby wcześniej wiedział że sztucznej nawierzchni na nich nie będzie, głosowałby przeciwko uchwale przesuwającej środki na park jordanowski. – Nie wiadomo, czy ogródek będzie dostatecznie wykorzystywany, a dajemy na niego tyle pieniędzy, że trzy sztuczne nawierzchnie można by zrobić – stwierdził.

- reklama -

 

Informacja nieco zaskoczyła prezydenta Lenka. – Dyrektor OSiR zakupił 15 ton mączki ceglanej. Myślałem, że to już jest wyłożone, bo od miesiąca mówi o tej mączce – oznajmił. Prezydent stwierdził, że jest zwolennikiem sztucznej nawierzchni na obiekcie, ale sami tenisiści nie są co do tego zgodni: jedni preferują sztuczną, podczas gdy inni opowiadają się za mączką. – Mączka też może być, ale należy poprawić drenaż i wentylację, bo panuje tam zbyt duża wilgotność – zgodził się Zenon Sochacki.

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here