Komitety zarejestrowane, wkrótce poznamy kandydatów

4 października upłynął termin rejestracji komitetów wyborczych. W Raciborzu o mandaty ubiegać będzie się 5 komitetów lokalnych: RSS Nasze Miasto, Komitet Obywatelski Raciborzan, RS Racibórz 2000, TMZR i KWW Mirosława Lenka. Osobne listy mogą wystawić partie.Po zarejestrowaniu komitetów do lokalnych komisji wyborczych można zgłaszać kandydatów na radnych gmin, powiatów oraz sejmiku śląskiego Termin zgłoszeń upływa 22 października. Do 27 października poznamy kandydatów na stanowisko prezydenta miasta.

W katowickiej delegaturze PKW ogółem zarejestrowano 309 komitetów. O mandaty w Raciborzu ubiegać będzie się 5 komitetów:

- reklama -

KWW Komitet Obywatelski Raciborzan (pełnomocnik wyborczy Grzegorz Piotr Urbas)
KW RSS NASZE MIASTO (pełnomocnik Piotr  Krzysztof Dominiak)
KWW Ruch Samorządowy RACIBÓRZ 2000 (pełnomocnik Tadeusz Antoni Wojnar)
KW Towarzystwo Miłośników Ziemi Raciborskiej (pełnomocnik Henryk Mainusz)
KWW Mirosława Lenka Razem Dla Raciborza (pełnomocnik Zenon Czesław Sochacki)

Prawo zgłaszania kandydatów posiada również każdy z 35 ogólnopolskich komitetów zgłoszonych w Państwowej Komisji Wyborczej.

——————————————————————-

REKLAMA:

 

Głośniki Creative Inspire T6160

 

http://images.europe.creative.com//images/products/450x350/pdt_18940.png

Nadszedł czas, aby zacząć słuchać dźwięków przestrzennych w systemie 5.1 w grach , utworach muzycznych i filmach przez nowe głośniki Creative Inspire T6160. Pora pobudzić zmysły wrażeniami barwnego panoramicznego dźwięku przestrzennego. Klasyczny styl i łatwość obsługi to cechy, które sprawiają, że możliwość zanurzenia się w wielokanałowym dźwięku przestrzennym i korzystania z wszystkich zalet produktów firmy Creative — lidera branży audio — jest doskonałym wyborem. Przetwornik głośnika niskotonowego typu long-throw i pięć głośników satelitarnych zapewniają mocne basy oraz dźwięk pozycyjny pozwalający na większą precyzję w grach i dający mocniejsze wrażenia z oglądania filmów. Dzięki stylowemu wyglądowi i jakości dźwięku głośniki Creative Inspire T6160 są idealnym dodatkiem do komputera PC lub notebooka .

 

Cena w SOFT-ib : 225 zł

Cena w komputronik.pl: 229 zł

Cena w vobis.pl: 269 zł

(Ceny na dzień 5.10.10.)

 

 

 

 SOFT-ibKOMPUTERY NOTEBOOKI KASY FISKALNE MULTIMEDIA SPRZĘT AKCESORIA SERWIS INTERNET

 

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here