Naczelny Frondy opowie o zagrożeniach rodziny

10

W czwartek 14 października w raciborskiej parafii NSPJ gościł będzie znany publicysta Tomasz Terlikowski. Redaktor naczelny frondy.pl wystąpi z wykładem pn. „Zagrożenia rodziny. Sposoby obrony”

Spotkanie z dziennikarzem odbędzie się w ramach X Dni Księdza Prałata Stefana Pieczki w kaplicy pod kościołem pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Będzie to inauguracyjne otwarcie raciborskiego oddziału Frondy. Początek o godz. 19.00

- reklama -

Dr Tomasz Terlikowski (ur. 1974) – dziennikarz, publicysta, tłumacz i działacz katolicki, redaktor naczelny portalu fronda.pl. Pracował w „Newsweeku”, Radiu Plus, redakcji katolickiej TVP („Między ziemią a niebem”), dzienniku „Życie”, tygodniku „Ozon”, dzienniku „Rzeczpospolita” i tygodniku „Wprost”. Od września 2009 r. jest szefem zarządu wydawnictwa „Fronda”. Prowadzi też rozmowy w PR1 (Śniadanie bez polityki). Jest redaktorem naczelnym Ekumenicznej Agencji Informacyjnej ekumenizm.pl. W TVP2 współtworzy cykl „Wojna światów”. Prowadzi również magazyny historyczne w TVP Historia („Dzieje Polaków”, „U źródeł cywilizacji”). Publikował w „Nowym Państwie”, „Więzi”, „Znaku”, „Tygodniku Powszechnym”, „Przeglądzie Powszechnym”, „Myśli Protestanckiej”, „Arcanach”, „Frondzie”, „Super Expressie” i „Studia Philosophiae Christianae”. Pisze felietony do „Gazety Polskiej”. Od maja 2010 r. jest redaktorem naczelnym portalu fronda.pl współpracującym z kwartalnikiem „Fronda” /za wikipedią/.

 

/ps/

 —————————————————————-

REKLAMA:

 

Monitor SAMSUNG SM B1930N

 

http://img02.allegroimg.pl/photos/400x300/12/10/61/56/1210615663

Dynamiczny kontrast gwarantuje głębsze oraz bogatsze doznania wizualne. Czas reakcji 5 ms zapewnia doskonałą pracę monitora, nawet podczas dynamicznych scen filmowych. Błyskawiczny przekaz obrazu sprawia, że zarówno filmy, gry, jak i zawartość stron internetowych wyświetlane są precyzyjnie, bez efektu smużenia i zamazanych obrazów oraz bez efektu duchów, które mogą występować w przypadku monitorów o słabszych parametrach pracy .

 

Cena w SOFT-ib : 475 zł

(Cena na dzień 6.10.10. )

 

 

 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

10 KOMENTARZE

 1. Czyli znów szykuje się przedwyborcza agitka? Szkoda że niedawny ‚incydent z Pośpieszalskim nic księdza Proboszcza nie nauczył.

 2. Ciekawym co powie o działalności tzw. ,,Odnowy w … ,, która robi DALEJ TO SAMO …
  i JEST ZAGROŻENIEM RODZINY – i to nie jednej …

 3. Katolik

  Byłeś chociasz na spotkaniu z Ppspieszalskim czy naczytałes się komentrzy na portalach/ Od księdza się odczep , bo to dobry duszpasterz i administrator

 4. To Parafia RZYMSKO-KATOLICKA to kogo mają zapraszać jak nie dziennikarzy katolickich? Biedronia? Nergala z Dodą? A może Wojewódzkiego? Nie rozumiem skąd te obiekcje ze strony – podobno – parafianina?

 5. 1234

  PAN Wojnar powinien zakazać wjazdu do miasta oszołomą

 6. „oszołomą”, hahaha uwielbiam te komentarze:D

 7. ************ SIE ZE SWOJĄ ŚWIĘTOSZKOWATĄ GĘBĄ DZIE TYLKO MOŻNA ZAWSZE PRZEKONANY O SWOJEJ NIEOMYLNOŚCI. AŻ STRACH TELEWIZJE WŁĄCZYĆ ŻEBY NIE WYSKOCZYŁ PRZEMĄDRZAŁY tERLIKOWSKI. NIE CIERPIE TEGO ZADUFANEGO PYSZAŁKA!! DO KLASZTORU JAK TAKI SWIĘTY A NIE DO tV SIĘ PCHAĆ!!!

 8. Palikociątka wyluzujcie ! Nikt wam nie każe uczestniczyć w spotkaniu!

 9. do 1234

  Lepiej POproś swego pana,żeby zaprosił do Racka Dominika Tarasa! POziom intelektualny POwalający-czy nie wiesz,że to wasz nowy guru?!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here