Krystyna Klimaszewska – Rada Miasta

10

Oceń radnych minionej kadencji  w rankingu pn. "Ustąp pierwszeństwa". Posłuchaj co o swojej kadencji ma do powiedzenia Krystyna Klimaszewska i oceń ją. Radni Miasta – głosuj >> Radni Powiatu – głosuj >>

Posłuchaj wypowiedzi
Krystyny Klimaszewskiej
- reklama -

Redakcja: Co Pani uważa za swój największy sukces mijającej kadencji i dlaczego?

Krystyna Klimaszewska: Ciężko mówić o sukcesie indywidualnym, po to jest się radnym, zeby w grupie coś organizować, żeby wspólnie z koalicją coś dobrego zrobić, żeby miasto i społeczeństwo były zadowolone z realizacji naszych przedsięwzięć. Natomiast każdy gdzieś indywidualnie działa społecznie, ja akurat angażuję się w pomoc dzieciom, jestem prezesem Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, jestem przewodniczącą Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego i na tych forach pomagam jak tylko mogę, organizując kursy, konferencje, pomoc rzeczową tam gdzie jest to tylko możliwe, oczywiście korzystając z projektów urzędu miasta i we współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Redakcja: Czego nie udało się Pani zrealizować w mijającej kadencji? Jak Pan myśli co było tego powodem?

Krystyna Klimaszewska: Trzeba by było cofnąć się i przypomnieć jakie były plany do realizacji. Są projekty które się realizuje, ale wiadomo, że część mieszkańców może nie tego oczekiwała co rada miasta robiła, bo jest tego tak dużo. Proszę spojrzeć na drogi, na szkoły, na system samopomocy organizacji pozarządowych, choć na pewno znajdą się tacy, którym praca rady się nie podoba, chyba większość mieszkańców jest zadowolonych z tego co rada zrobiła

Redakcja: Czy zamierza Pani ponownie kandydować do Rady Miasta?

Krystyna Klimaszewska: Chyba tak, jak większość radnych

RANKING RADNYCH "USTĄP PIERWSZEŃSTWA"
WYGRAJ ATRAKCYJNE NAGRODY 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

10 KOMENTARZE

 1. ja

  Tej pani już dziękujemy….potrafi się tylko chwalić i zmieniać barwy jak kameleon………i wszystko podobno dla dobra Raciborza …..ciekawy z jakiego ugrupowania wystartuje za 4 lata?….

 2. A ja bede glosowac na ta pania, niesamowicie duzo zdzialala i chcialabym zeby nadal miala swoj udzial w decyzjach dot mojego miasta.

 3. kret

  Mamy prawo głosować na kogo chcemy…..ja chyba nie będę…..to pozerka była członkini SLD I SAM NIE WIEM CZEGO……jakoś mnie ona nie przekonuje…..

 4. Większość radnych wrosło do stołka, sory fotela. Nie wyobrażają sobie bez niego życia. Ciągle cięzko pracują dla dobra ogółu, ale jakoś im nie wychodzi.

 5. kaztym

  To pozerka i chwalipięta….bez korzyści dla siebie nic nie zrobi……leżałem kiedyś na wew. w Raciborzu…pamiętam tą panią….och…dobrze że już z oddziałów poszła…..przejżyjcie na oczy…nie głosujcie na nią….

 6. Ja nie będę głosowała na żadną pielęgniarkę. Ani na tą, ani tą z PiSu. I na dodatek blondynki.

 7. Nie wolno tak szkalować ludzi , jak się w2szystkiego nie wie. Ta pani jest inicjatorką i organizatorką Raciborskich Dni Zdrowia dla wszystkich .Ma już doświadczenie w pracy samorządu. Ci nowi, nieprzygotowani wcale nie będą lepiej rządzić tym miastem. Za cztery lata będziemy na nich narzekać.

 8. Ta pani była „wykorzystywywana” już przez wszystkie możliwe raciborskie opcje polityczne, brakuje jej tylko wpisu do PIS (albo od Kluzik) i ogórków ze smalcem od Klimy. Czego to się nie robi dla stołka….

 9. ala

  dla mnie nie ma to znaczenia z jakiego ugrupowania startuje / tylko PIS mi nie odpowiada/ jeżeli robi coś dla miasta i ludzi- a robi warto na nia glosować, pozdrawiam Pania Krystynę I ZYCZE MANDATU

 10. mały

  bye..bye Krystyna………już ci dziękujemy….

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here