Krzanowice znów wygrywają

0

Bardzo dobre zawody rozegrały krzanowiczanki w trzeciej kolejce II ligi siatkówki kobiet. Tym razem pokonały na wyjeździe beniaminka z Cieszyna 3:1. Po tym spotkaniu siatkarki z Krzanowic zajmują 5 lokatę w tabeli. Zobacz zdjęcia

Mecz rozpoczął się od zdecydowanej i przygniatającej przewagi gości, które z minuty na minutę powiększały przewagę, by wygrać pierwszą partię do 12.

Set drugi tylko w jego początkowej fazie był wyrównany, następnie znów rozpędzone tego dnia krzanowiczanki grające momentami koncertowo odskoczyły na kilka punktów i prowadziły już 2 : 0.

W trzeciej partii gospodynie postawiły bardzo trudne warunki, wzmocniły zagrywkę, która zaczęła sprawiać krzanowiczankom wiele kłopotów. Pełne trybuny kibiców w Cieszynie już cieszyły się, że ich pupilki wygrają seta i przedłużą nadzieje na zwycięstwo, lecz dziewczęta z Krzanowic od stanu 20 : 17 dla cieszynianek zagrały perfekcyjnie w końcówce wygrywając seta i cały mecz za 3 punkty!.

VC Victoria MOSiR Cieszyn   –   GS UKS Krzanowice     0 : 3 (-12,-18,-22)

Skład: Magdalena Sławik (6 pkt.), Barbara Otlik (6), Magdalena Bahryj (9), Aleksandra Baron (11), Klaudia Nagler (14), Weronika Sławik (7), Karolina Daniszewska – libero oraz Agnieszka Breitschedel, Magdalena Śmieja, Karolina Wittek.