Alina Kobyłka – Litewka – Rada Powiatu

1

Oceń radnych minionej kadencji  w rankingu pn. "Ustąp pierwszeństwa". Posłuchaj co o swojej kadencji ma do powiedzenia Alina Kobyłka – Litewka i oceń ją. Radni Miasta – głosuj >> Radni Powiatu – głosuj >>

Posłuchaj wypowiedzi 
Aliny Kobyłki – Litewki

 

- reklama -

 

Redakcja: Co Pani uważa za swój największy sukces mijającej kadencji i dlaczego?

Alina Kobyłka – Litewka:
Myślę, że zmiana spojrzenia na niektóre zagadnienia z dziedziny polityki społecznej, bo nie ukrywam, że to jest moje główne hobby.  Myślę, że troszkę udało nam się zrobić w sprawie lepszego podejścia do wielu tych zagadnień. Mam na myśli między innymi rodzicielstwo zastępcze i to, co jest moim też polem zainteresowania, czyli opieka nad Matką i dzieckiem, między innymi Ośrodek Maja.

Redakcja: Czego nie udało się Pani zrealizować w mijającej kadencji? Jak Pan myśli co było tego powodem?

Alina Kobyłka – Litewka: Pewnie nie udało mi się bardzo wielu rzeczy zrobić, muszę wybrać to, co byłoby dla mnie szczególnie uciążliwe. Sądzę, że ciągle nie udało mi się przekonać moich kolegów radnych, że organizacje pozarządowe są naszym partnerem i że te organizacje trzeciosektorowe należałoby traktować z troszkę większą estymą, bo te zapisy, które istnieją, mnie nie satysfakcjonują.

Redakcja:
Czy zamierza Pani ponownie kandydować do Rady Powiatu?

Alina Kobyłka – Litewka: Tak.

RANKING RADNYCH "USTĄP PIERWSZEŃSTWA"
WYGRAJ ATRAKCYJNE NAGRODY 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. Halo redakcja, jest tam kto? Pani Litewka-Kobyłka ułatwiła Wam robotę i nawet powiedziała swoje podwójne nazwisko do mikrofonu. Wystarczyło napisać ze słuchu: najpierw Litewka, a Kobyłka na drugim miejscu. Takie to trudne?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here