Wygraj film „Jasne błękitne okna” – rozstrzygnięty

0

Weź udział w konkursie Video World oraz portalu raciborz.com.pl i wygraj film Bogusława Lindy na DVD pt. "Jasne błękitne okna" lub kupony rabatowe do wypożyczalni Video World.

Beata podczas imprezy odbiera telefon. Nie wie jeszcze, że zmieni on jej życie. Krótka, ale pełna ciepła rozmowa z przyjaciółką z dzieciństwa, Sygitą, sprawia, że Beata postanawia odwiedzić rodzinne strony. Choć wizyta nie trwa długo, wracają wspomnienia. Beata i Sygita dorastały razem w małym miasteczku, przyrzekając sobie, że nic ich nie rozdzieli. Jednak czas mijał. Beata wybrała życie w wielkim mieście i drogę kariery. Sygita, znalazła swoje miejsce w rodzinnych Maciejowicach u boku męża i córeczki, choć jej życie rodzinne nie przypomina sielanki. Ponowne spotkanie po latach budzi uśpioną przyjaźń, która wkrótce zostanie wystawiona na ciężką próbę.Jasne błękitne okna to film o niezwykłej przyjaźni, nadziei, ale i samotności w świecie pełnym ludzi. Przepełniony uczuciami, w którym humor i dramat przeplatają się jak w życiu.

- reklama -

 

 

 

 

 

KONKURS:

Aby wygrać film "Jasne, błękitne okna" lub kupony rabatowe upoważniające do wypożyczenia 1 filmu w kat. A-D z 99% rabatem oraz kupon rabatowy upoważniający do wypożyczenia 1 filmu w kat. Silver z rabatem 50% wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kto wcielił się w rolę Dobrójskiej w filmie "Śluby panieńskie"?

a) Anna Cieślak
b) Edyta Olszówka
c) Marta Żmuda – Trzebiatowska

Odpowiedzi należy przysyłać na adres mailowy [email protected] w tytule wiadomości "Video World – Okna", należy również podpisać się imieniem i nazwiskiem. Odpowiedzi można przysyłać do 25 października. Rozwiązanie konkursu 26 października na portalu www.raciborz.com.pl.

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli w ciągu 14 dni nagroda nie zostanie odebrana losowanie zostanie ponowione!

 

film – Mirosława Żołubak

kupony – Magdalena Winiarska, Mirosław Gołodziński, Agata Kieber

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here