Wielkie otwarcie nowych pracowni

0

O trzy nowe pracownie wzbogaciło się Centrum Kształcenia Ustawicznego w Raciborzu. Na uroczystym otwarciu był m.in. Justus Perschmann – prezes i właściciel firmy Perschmann, w której zakupiono specjalistyczne meble do nowych pracowni. Zobacz zdjęcia

Nowe pracownie to: Architektoniczna (architektura krajobrazu) wraz z laboratorium – jest to prawdopodobnie jedyna taka pracownia na Śląsku, Elektryczna i Elektroniczna. Więcej informacji o samych pracowniach zostanie podanych w oddzielnym artykule.

- reklama -

 

 

 
W laboratorium Pracowni Architektonicznej jest takie oświetlenie jak naturalne słoneczne, więc można tu hodować i eksperymentować z wieloma gatunkami roślin (kwiaty i krzewy ozdobne)

 

 

 

W uroczystości wziął udział starosta raciborski Adam Hajduk, wicestarosta Andrzej Chroboczek radni powiatowi, dyrektorzy raciborskich szkół ponadgimnazjalnych. Inwestycja stała się możliwa dzięki wsparciu finansowemu starostwa powiatowego. Na ten cel Powiat pozyskał ponad 819 tys. złotych, 85 proc. tej kwoty pochodziło z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Modernizacja pracowni trwała dwa lata. Celem projektu był wzrost dostępności i poprawa warunków kształcenia ustawicznego w powiecie poprzez stworzenie nowoczesnych pracowni dydaktycznych i laboratorium wraz z pomieszczeniem sanitarnym dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

/w/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here