Wygraj 50 zł do wykorzystania w Da Grasso – rozstrzygnięty

2

Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl i wygraj kupon w wysokości 50 zł do wykorzystania w nowo otwartej pizzeri Da Grasso mieszczącej się przy ul. Mickiewicza 3 w Raciborzu.

Pizzeria Da Grasso w Raciborzu została otwarta 21 września 2010r. W swojej ofercie posiada 75 rodzajów pizzy w 2 rozmiarach, które zawsze podawane są z dwoma sosami – pomidorowym i czosnkowym, a także sałatki, skrzydełka z kurczaka, lasagne, zapiekanki makaronowe, przystawki oraz desery. Pizzeria posiada także specjalną ofertę zestawów dla dzieci.

- reklama -

  

Pizzeria Da Grasso czynna jest:

Pn – Czw: 11:00 – 22:00
Pt – Sob:  11:00 – 24:00
Niedz: 12:00 – 22:00

Menu można znaleźć klikając TUTAJ

W Da Grasso można również złożyć zamówienie z dostawą do domu klienta (koszt dowozu: od 2,50 zł) pod numerami tel:
32 755-25-25
665-888-970

 
 
 
KONKURS:
 
Pytanie konkursowe: Jakie nagrody zostały przyznane sieci pizzeri "Da Grasso" w 2010 roku?
Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: [email protected] w tytule wiadomości podając "Da Grasso nr 2".
Spośród prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy bon o wartości 50zł do wykorzystania w Da Grasso w Raciborzu.

Rozstrzygnięcie konkursu 29 października na portalu raciborz.com.pl

 
 
 
Kilka informacji o Pizzeri Da Grasso:

Da Grasso to obecnie największa w Polsce sieć pizzerii i restauracji, składająca się z ponad 200 lokali w blisko 150 miastach. Pierwsza pizzeria powstała w Łodzi pod koniec lat 90. zyskując uznanie zarówno dzięki dużej i smacznej pizzy, jak również wyjątkowemu wystrojowi wnętrz oraz energetycznym zestawieniom kolorów i kształtów. Zieleń kontrastująca z ognistą czerwienią, to początek marki Da Grasso, która w kolejnych latach zaistniała z sukcesem już jako sieć franczyzowa, skupiająca pizzerie i restauracje na terenie całego kraju. Oferta skierowana początkowo do ludzi młodych i dynamicznych, trafiła do wszystkich, którzy szukają nowych wrażeń i smaków. Obecnie w menu Da Grasso można znaleźć nie tylko wspaniałą pizzę serwowaną zawsze z unikalnymi w smaku sosami, ale także lasagne, zapiekanki, przekąski oraz sałatki i desery.

 
 
 
Da Grasso – największa w Polsce sieć pizzerii i restauracji – zdobyła I miejsce w konkursie Laur Konsumenta 2010. Spółka otrzymała nagrodę w kategorii „Restauracje sieciowe”, jako najbardziej rozpoznawalna i ceniona marka w branży.

Organizatorem konkursu Laur Konsumenta jest Grupa Media Partner, przy współpracy z „Przeglądem Gospodarczym” i magazynem „Rzecz o Biznesie” (Rzeczpospolita). Akcja ma na celu wyłonienie najbardziej popularnych i docenianych przez klientów usług i produktów. Najwyższa jakość, smak potraw oraz doskonała obsługa w pizzeriach i restauracjach Da Grasso zostały wielokrotnie docenione, zarówno przez klientów, jak i gremia branżowe. Najważniejsze nagrody i wyróżnienia: • 2010, 2009, 2008, 2007 złoty Laur Konsumenta• 2009 Jakość Roku• 2008 Hermes w kategorii – sieć restauracji• 2008 Grand Prix Konsumenta• 2006 srebrny Laur Konsumenta. Od września 2010 Da Grasso wprowadza do menu nowy dział tematyczny – „Smaki Da Grasso”. Tortilla, quesadilla, nachos… czyli smakołyki wywodzące się z kuchni meksykańskiej – zagoszczą na stołach w całej sieci.

 
 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli nagroda nie zostanie odebrana w ciągu 14 dni losowanie zostanie ponowione.

Zwycięzca: Kinga Sośniak

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

2 KOMENTARZE

  1. a gdzie to rozstrzygniecie konkursu??????? dzis chyba jest 29 pazdziernika
    😛

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here