Rock Christmas w Atmosfear

11 grudnia w pubie Atmosfear w Raciborzu odbędzie się impreza pn. "Rock Christmas". Tego dnia w Atmo zagrają 4 zespoły  z USA, Polski i Czech – Lord Bishop Rocks, Flashbackband, Pink Elephant i Notrip.

Wejście od 18.00
Bilety, w przedsprzedaży :20 zl / w dniu koncertu: 30 zl.
Bilety od listopada będą do nabycia w nastepujących punktach:
ATMOSFEAR (R-rz) / KONIEC SWIATA (R-rz) / Salon Muz.Pl.Wolnosci RYBNIK / Butik Muzyczny Rynek Wodzislaw Sl.

- reklama -

LORD BISHOP to muzyk z Nowego Jorku, który już od ponad 10 lat podróżuje po świecie ze swoim zespołem grając muzykę płynącą z jego serca i duszy. W jego muzyce słychać wpływy: Hendrixa, Zappy, Jamesa Browna, Tiny Turner, Janis Joplin. W ciągu ostatnich 13 lat grupa zagrała ponad 1.500 koncertów na całym świecie i ma na koncie tysiące egzemplarzy sprzedanych płyt. Od 1991 r. spędza prawie całe życie w trasie, bawiąc się na scenie i oczywiście za sceną! W 2000 r . od czasu, kiedy zamieszkał na stałe w Niemczech, zagrał setki koncertów w całej Europie m.in.: w Czechach, Holandii, Belgii, Danii, Irlandii, Hiszpanii, Francji, Węgrzech, Szwecji, Słowenii, Chorwacji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. Lord Bishop sam określa swój gatunek muzyki jako "sex rock". Jego sukces to z pewnością duży talent i ciężka praca. Od 1999 r. zespół wydał 17 albumów.

 

 

/p/

- reklama -

6 KOMENTARZE

  1. Właściciel pubu Atmo poinformował redakcję, że jednak nie wiadomo, czy koncert się odbędzie, na razie rozmowy trwają, wszystko się okaże dopiero dzisiaj wieczorem

  2. Ja też czekałam na Pink Elephant. Klimat jaki potrafią wytworzyć na koncertach jest niepowtarzalny. Byłam na kilku ich koncertach. Niezła dawka klimatycznego rocka. Miałam nadzieję zobaczyć ich na dużej scenie. No cóż. Może w innym miejscu.

  3. Nie wiem czy ktos to czyta ale mozeby tak przesunac termin imprezy na styczen np? I zrobic Rock afterChristmas? Szkoda, ze takie fajne kapele sie zmarnowaly i nie zagraly w Raciborzu 🙁

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here