Magda Walach – aktorka odwiedza „ekonomik”

"Dzień z Magdą Walach" rozpoczął się od spotkania w "Ekonomiku", gdzie aktorka spotkała się ówczesną opiekunkąTeresą Okaj oraz młodzieżą i dawnymi kolegami z klasy. Fotorelacja   Zobacz Wideo

Spotkanie w szkole przygotowała opiekunka kółka teatralnego, polonistka Zespołu Szkół Ekonomicznych – Teresa Okaj. To właśnie podczas zajęć w "ekonomiku" rozpoczęła się przygoda z teatrem,

- reklama -

 

Kiedy Magda przekroczyła próg sali nr 29, na widok siedzących kolegów z jej dawnej klasy, uczniów należących do obecnego kółka teatralnego, nauczycieli, wzruszyła się do łez. Magda poproszona o to aby usiadła na honorowym miejscu nie potrafiła opanować wzruszenia i radości i już po chwili wplątała się w tłum przyjaciół, sama zaczęła częstować kolegów ciastem, spontanicznie ściskała młodsze koleżanki, witała się z nauczycielami…

 

Magda Walach o kółku teatralnym

 

 

Pamiątkowe zdjęcie z Teresą Okaj, dyrektorem Zenonenm Sochackim oraz kolegami z dawnej klasy.
Zobacz więcej zdjęć ze spotkania Magdy Walach w "ekonomiku"

 

 

 

Magda Walach z wizytą w Zespole Szkół Ekonomicznych w Raciborzu

 

 

 

 

 

Spotkanie w szkole trwało zaledwie trzy kwadranse, jednak to był dopiero pierwszy punkt "Dnia z Magdą Walach". Niemal całę grono sympatyków przeniosło się do sali kameralnej RCK gdzie kilka minut później rozpoczynało się spotkanie z aktorami (obok Magday Walach wziął w nim udział partner sceniczny Teatru Bagatela – Przemysław Branny). Po spotkaniu o godzinie 19:00 odbył się spektakl "Wystarczy noc". Koledzy z klasy wytrwale czekali  na koleżankę aż podpisze dziesiątki autografów by móc porwać ją jeszcze na kilka chwil rozmowy.

 

Zobacz zdjęcia ze spotkania z aktorami Magdą Walach i Przemysława Brannego

Zobacz zdjęcia ze spektaklu "Wystarczy noc" Teatru Bagatela na scenie RCK

Zobacz  film ze spotkania autorskiego z Magdą Walach i Przemysławem Brannym

Zobacz film ze spektaklu Wystarczy noc – fragmenty

 

//i/

 

——————————————————————————————

 

 

Organizatorzy "Dnia z Magdą Walach":
                   
Sponsorzy główni:
              
Sponsorzy premium:
                     
                    
   
         
- reklama -

10 KOMENTARZE

 1. Jestem uczennica Zespołu Szkół EKonomicznych i to,ze mogliśmy gościc Magdalene Walach w naszysz szkolnych murach bylo dla Nas zaszczytem!
  My się tego nie wstydzimy!
  Dlaczego tak na to patrzycie! „tanie seriale”…grając jakieś role w obojetnie jakim filmie,serialu czy czymś innym Magda stara wkładac się w to całe swoje serce i wychodzi jej to znakomicie!!!

 2. Magda jest przede wszystkim aktorką teatralną, mogliśmy zobaczyć Ją na deskach RCK gdzie pokazała doskonałą grę. A fakt, że zdobywała zainteresowanie takich reżyserów jak Zanussi, Wajda czy Falk świadczy i Jej nieprzecietnych umiejętnościach. Wytykanie Magdzie ról w serialach jest w tym miejscu dalece nie na miejscu. (Chyba odezwał się ktoś o niskiej samoocenie – to przykre)

 3. N a spektakl wybralam sie z mieszanymi uczuciami znając aktorke z ról serialowych lecz po jestem pod wrazenie jej sztuki aktorskiej. Byla rewelacyjna. Czapki z głów Pani Magdo!

 4. Tak sie wszyscy zachwycacie aktorka od siedmiu bolesci.Kiedy była ostatnio w TV ??? czasy Pensjonatu pod różą mineły że ho,ho
  Teraz Ekonomik !!, Racibórz !! za niedługo cały powiat ,bo przecież z powiatu pochodzi !!!
  Nic szczególnego sobą nie przedstawiam poza tym że jest przeraźliwie chuda a to jej uroku nie dodaje.

 5. Troche bywam w teatrach i krakowskich i warszawskich i stwierdzam, że pani Mgda jest świetną aktorką teatralną. A czy bracia Mroczkowie grający w serialu są dobrymi aktorami?Chyba nie udział w serialach jest miarą aktorstwa, bo paradoksalnie wielcy aktorzy z klasą nie ” skalai się ” grą w reklamach i serialach.

 6. ja nie znam Pani Magdy, jestem dumna, że pamieta o korzeniach, odnosi sukcesy, promuje swoją szkołę i miasto. Młodziez Ekonomika może być dumna – ma wspaniałego ambasadora.
  Oczywiście zawistnych i niezyczliwych w mieście nam nie brakuje- za nich się wstydzę i przepraszam

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here