Jak kandydaci zabiegają o wyborców?

Różne są sposoby na dotarcie ze swym programem do mieszkańców. Jedni wrzucają ulotki do skrzynek, drudzy wtykają je w drzwi, a jeszcze inni… zostawiają za wycieraczkami samochodów.

O sprawie poinformował redakcję jeden z Czytelników, który podchodząc dziś po południu do swego auta, zauważył za wycieraczką ulotkę kandydata na radnego. – Zdziwiłem się bardzo, kiedy okazało się, że owa ulotka jest przyklejona do szyby. Na całym parkingu u mnie ta sama sytuacja – pisze w mailu do redakcji.

- reklama -

 

 

Ulotka przykleiła się do szyby w wyniku deszczu, który rozmył farbę drukarską. By pozbyć się ulotki, Czytelnik (i pewnie wielu jemu podobnych) zostało zmuszonych do zdrapywania jej z szyb samochodów, co pozostawiło po sobie wyraźny ślad.

 

 

/BaK/

——————————————————————-

REKLAMA:

 

Głośniki Creative Inspire T6160

 

http://images.europe.creative.com//images/products/450x350/pdt_18940.png

Nadszedł czas, aby zacząć słuchać dźwięków przestrzennych w systemie 5.1 w grach , utworach muzycznych i filmach przez nowe głośniki Creative Inspire T6160. Pora pobudzić zmysły wrażeniami barwnego panoramicznego dźwięku przestrzennego. Klasyczny styl i łatwość obsługi to cechy, które sprawiają, że możliwość zanurzenia się w wielokanałowym dźwięku przestrzennym i korzystania z wszystkich zalet produktów firmy Creative — lidera branży audio — jest doskonałym wyborem. Przetwornik głośnika niskotonowego typu long-throw i pięć głośników satelitarnych zapewniają mocne basy oraz dźwięk pozycyjny pozwalający na większą precyzję w grach i dający mocniejsze wrażenia z oglądania filmów. Dzięki stylowemu wyglądowi i jakości dźwięku głośniki Creative Inspire T6160 są idealnym dodatkiem do komputera PC lub notebooka .

 

Cena w SOFT-ib : 225 zł

(Ceny na dzień 8.11.10.)

 

 

 

 SOFT-ibKOMPUTERY NOTEBOOKI KASY FISKALNE MULTIMEDIA SPRZĘT AKCESORIA SERWIS INTERNET

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here