Spotkanie weteranów pożarnictwa w Bolesławiu

0

Tradycja powiatowych zjazdów weteranów pożarnictwa rozpoczęła się w roku 1996 na terenie gminy Kuźnia Raciborska. Co roku inny zarząd gminny ochotniczych straży pożarnych organizuje takie spotkanie. W tym roku wyróżnienie to spotkało gminę Krzyżanowice, a zjazd odbył się w Bolesławiu.

Na spotkanie do świetlicy w Bolesławiu przybyło ponad 100 strażaków seniorów z całego powiatu raciborskiego. Przybyło też liczne grono gości: poseł Henryk Siedlaczek, przedstawiciel starostwa Norbert Parys, komendant PSP w Raciborzu Jan Pawnik, zastępca Jan Krolik oraz Marek Ciuruś, Andrzej Charuk, Roland Kotula, Stefan Kaptur z JRG, wiceprezes Oddziału Wojewódzkiego OSP Jerzy Szkatuła prezes Oddziału Powiatowego OSP Edward Morciniec, komendanci w stanie spoczynku płk Zdzisław Drozd, st. kpt. Franciszek Olchawa, st. bryg. Andrzej Brzozowski oraz delegacje z poszczególnych oddziałów gminnych związków OSP.

- reklama -

 

 

Gminę Krzyżanowice reprezentowali: prezes gminny OSP Stanisław Bujak i komendant gminny OSP Krystian Jobczyk. W spotkaniu uczestniczyli także wójt gminy Leonard Fulneczek, zastępca Gerard Kretek, inspektor ds. obrony cywilnej Maksymilian Lamczyk oraz Wilhelm Wolnik i kapelan strażaków o. Marceli Dębski.

 

 

Coroczne zjazdy mają duże znaczenie dla integracji strażaków w powiecie. Jest czas na rozmowy, wymianę doświadczeń i chwile wspomnień. Spotkanie przebiegało w miłej i radosnej atmosferze, strażakom dziękowano za wieloletni trud, za to że chronią i pomagają mieszkańcom, i zawsze można na nich liczyć. Po części oficjalnej gości poczęstowano smacznym obiadem, kawą i swojskim kołaczem. Kulinarną ucztę dla ponad setki gości przygotowały małżonki strażaków z bolesławskiej jednostki OSP. Wszyscy obecni na spotkaniu strażacy otrzymali drobne upominki od organizatorów zjazdu.

 

 

 

UG Krzyżanowice

——————————————————————-

REKLAMA:

 

Głośniki Creative Inspire T6160

 

http://images.europe.creative.com//images/products/450x350/pdt_18940.png

Nadszedł czas, aby zacząć słuchać dźwięków przestrzennych w systemie 5.1 w grach , utworach muzycznych i filmach przez nowe głośniki Creative Inspire T6160. Pora pobudzić zmysły wrażeniami barwnego panoramicznego dźwięku przestrzennego. Klasyczny styl i łatwość obsługi to cechy, które sprawiają, że możliwość zanurzenia się w wielokanałowym dźwięku przestrzennym i korzystania z wszystkich zalet produktów firmy Creative — lidera branży audio — jest doskonałym wyborem. Przetwornik głośnika niskotonowego typu long-throw i pięć głośników satelitarnych zapewniają mocne basy oraz dźwięk pozycyjny pozwalający na większą precyzję w grach i dający mocniejsze wrażenia z oglądania filmów. Dzięki stylowemu wyglądowi i jakości dźwięku głośniki Creative Inspire T6160 są idealnym dodatkiem do komputera PC lub notebooka .

 

Cena w SOFT-ib : 225 zł

(Ceny na dzień 8.11.10.)

 

 

 

 SOFT-ibKOMPUTERY NOTEBOOKI KASY FISKALNE MULTIMEDIA SPRZĘT AKCESORIA SERWIS INTERNET

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here