Farben Lehre po raz trzeci w Raciborzu

2
7 listopada odbył się kolejny koncert legendarnego już zespołu Farben Lehre w pubie Dybcówka. Muzykom tak spodobała się atmosfera tego miejsca, że postanowili dać kolejny występ. Zobacz zdjęcia z koncertu Farben Lehre.

Fani muzyki punkowej, którzy w niedzielny wieczór przyszli do Dybcówki mięli możliwość wysłuchania koncertu zespołu No Future oraz gwiazdy tego dnia grupy Farben Lehre. Grupa No Future, pochodząca ze Szczecina skutecznie rozgrzała publiczność zgromadzoną w klubie. Kapela zagrała swoje utwory m.in. Warszawka oraz Oko za oko. Tuż po nich na scenę wyszli muzycy z Farben Lehre i chociaż ostatni ich koncert w Dybcówce odbył się niespełna rok temu to publiczność nie wykazywała znudzenia doborem repertuaru. Wręcz przeciwnie. Zespół w całej Polsce posiada rzeszę wiernych fanów, również w Raciborzu. 

- reklama -

 

 
 
 
 

 

Farben Lehre to zespół punkowy, który powstał w 1986 roku z inicjatywy Wojciecha Wojdy oraz Marka Knapa.  W 1990 zostali jednymi z laureatów Festiwalu w Jarocinie. Ich pierwsza płyta Bez pokory, została wydana w 1991 roku. Dotychczas ukazało się 7 studyjnych albumów, jedna "koncertówka", nagrania archiwalne zebrane pod szyldem Garażówka oraz liczne kompilacje (ostatnia z okazji XX-lecia istnienia zespołu). Od wielu lat płoccy muzycy grają trasy koncertowe w całym kraju (niemal 100 koncertów w 2006 r., zarówno w dużych, jak i małych miastach). Od 2004 roku Wojciech Wojda jest organizatorem, a Farben Lehre głównym wykonawcą dużej klubowej trasy Punky Reggae Live. Podczas koncertu zagrali Prosto do nieba, Jutro, Skaut. Widownia pod wpływem energicznej muzyki zaczęła tańczyć "pogo".

 

/a/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

2 KOMENTARZE

  1. leyy

    Gdzie znajdę więcej zdjęć ?

  2. Jeszcze nie wiem czy będą jakieś zdjęcia dodatkowe. W galerii są zdjęcia jako relacja z koncertu.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here