Nasza-klasa przepustką do Rady Miasta?

6

Kandydaci do Rady Miasta i Rady Powiatu promują się w każdy możliwy sposób. Do pozyskania głosów i zdobycia jak największego poparcia wykorzystują nie tylko banery, reklamy, ale także portale społecznościowe takie jak nasza-klasa czy facebook.

Jeszcze kilka lat temu nikt by nie pomyślał, że poprzez portale społecznościowe, kandydaci na prezydentów, radnych, burmistrzów czy wójtów, będą zachęcać swoich wyborców, aby właśnie na nich oddali swój głos. Czasy się zmieniły, dziś internet jest już w prawie każdym domu. Kandydaci do Rady Miasta i Rady Powiatu promują się w każdy możliwy sposób.

- reklama -

 

 

 

Kandydaci dodają do swoich galerii zdjęciowych banery reklamowe, zamieszczają na "śledziku" swój program wyborczy lub adresy stron www, na których można się z nim zapoznać. Niektórzy z nich skromnie w rubryce z imieniem i nazwiskiem dopisują – "kandydat/ka na radną" i podają numer okręgu i pozycji z której startują. Inni natomiast w sposób bardzo natrętny wysyłają wiadomości do mieszkańców Raciborza, w których również starają się namówić, aby to właśnie na nich oddać swój głos.

 

 

 

Na naszej-klasie reklamują się nie tylko kandydaci na radnych. Również osoby ubiegające się o najwyższe funkcje w mieście zamieszczają zdjęcia i wpisy zachęcające do oddania na nich głosu. Każdy sposób jest dobry, jednak czy portal taki jak nasza klasa, to odpowiednie miejsce na promowanie swojej osoby?

 

 

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

6 KOMENTARZE

  1. Wszystkie 3 przykłady – ludzie z KW RSS Nasze Miasto 😉 Musi być reszcie strasznie żal, że zostali na etapie plakatów wyborczych…

  2. Jakie czasy takie metody i narzedzia kampanii.Namowcy są kreatywni, niesztampowi i za to ich lubię.Mam nadzieję,że wkrótce ich pozytywna energia i chęć działania odmienią nasze miasto :)))

  3. 1234

    Konta na portalach typu n-k i fejsbuk to szczyt buractwa dla niedowartościowanych wieśniaków

  4. O to idzie młodość, młodość. Pierniki ( nikogo nie obrażając) was czas się kończy.

  5. Ja

    Staruszkom życzymy spokojnej emerytury 🙂

  6. Hans nie wszystkie przykłady są od Nasze Miasto bo jest też Dariusz Ronin a to chyba Platforma albo KWW Lenka. A ten spam o którym mowa w artykule to od niego bo od ludzi z NaM-u nic nie dostałam na Nk

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here