Wypadek na Piaskowej – feralny zakręt

5

Kilka minut po piętnastej na ul.Piaskowej doszło do zderzenia dwóch samochodów. Zobacz krótki film wideo.

- reklama -

Prawdopodobnie brak rozwagi oraz niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze były przyczyną wypadku. Kierowca fiata uno jadący w kierunku do Raciborza nie opanował pojazdu na mokrej nawierzchni, wypadł ze swojego pasa ruchu i zderzył się z jadącym od strony Raciborza fiatem panda.

Jak wiemy zakręt należy do jednego z najbardziej niebezpiecznych miejsc w Raciborzu. Na łuku drogi średnio raz w tygodniu ma miejsce groźna sytuacja, która kończy się albo stłuczką abo wypadnięciem samochodu z drogi. Kilka dni temu służby drogowe zamontowały barierki ochronne po obydwu stronach łuku aby zapobiegać wypadaniem samochodów poza pasy jezdni. Policja jest w trakcie ustalania przyczyn zdarzenia, oraz tego czy to był wypadek, czy kolizja. 

 

Wypadek na Piaskowej
Zobacz więcej materiałów wideo prezentowanych przez: raciborz_com_pl.

 

//i/

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

5 KOMENTARZE

 1. rac

  Kilka dni temu, jak stawiali te barierki to robiłem z synem zakład, że nie będą dłużej stały niż tydzień. Ot i już mamy wypadek, ze zdjęć nie widać wprawdzie czy zatrzymali się na barierkach czy na szosie ale sam fakt, że barierki tutaj na niewiele się zdadzą. Zakret należałoby przebudować – władze miasta wiedzą o tym od lat… a robi się półśrodki.

 2. oupa

  tam trzeba z prawej strony wykopac row odpowiedni ! gleboki np 2 metry i szeroki 3 metry ! i bedzie gut !
  tanio i bezpiecznie ! jezdze 45 lat , jak tam mozna sie rozwalic tego nie kumam ! jak mozna sie rozwalic na odcinku babice-markowice ? tego tez nie kumam ! i mowie to wdycki wszystkim mondralom „trza jechac pomalszy”

 3. rac

  Wczoraj wieczorek, około 21:00 był kolejny wypadek na rondzie obok Matki Polki. MOże Pan Henryk ma zdjęcia – zawsze dokumentuje wypadki w tym miejscu. Swoją drogą – po przebudowie rona wypadków tutaj wydaje sie, że jest wiele więcej

 4. ewa_

  Nie rozumiem po co postawili te barierki… chronią latarnie, czy co? Dla bezpieczeństwa powinni barierkami odgrodzić pasy tak aby ten kto za szybko jedzie i wypada z zakrętu zatrzymywał się na barierce a nie wpadał na przeciwny pas ruchu i stwarzał zagrożenie dodatkowo dla innych użytkowników drogi. Przecież tam już było kilka zderzeń czołowych!!! Nikt nie może pomyśleć jak to rozwiązać?

 5. a te drzewa to też tam posadzili chyba po to aby ludzie się na nich zabijali. Teraz są młode i miekkie a potem będziemy z nich ofiary ściągać. Brak wyobraźni

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here