W sobotę otwarcie lodowiska w Raciborzu

Miłośnicy jazdy na łyżwach od soboty, 27 listopada będą mogli korzystać z tafli raciborskiego lodowiska "Piastor". 6 grudnia otwarte zostanie również lodowisko w Wodzisławiu Śląskim. Pszowskie lodowisko czynne jest już od kilku tygodni.

Ceny biletów w Raciborzu nie uległy zmianie. Za 90-minutową zabawę na ślizgawce dorośli zapłacą 6 zł., dzieci i młodzież szkolna 5 zł., a grupy zorganizowane 4 zł. Najwięksi fani aktywnego wypoczynku mogą również zakupić karnety miesięczne w cenie 30 zł. i ślizgać się do woli. Lodowisko czynne jest przez cały tydzień.

- reklama -

Wodzisławskie lodowisko w tym sezonie ustawione zostanie na Rynku. Lodowisko czynne będzie codziennie w godzinach 9.00 – 21.00. Za korzystanie z lodowiska pobierana jest opłata w wysokości 2 zł. za 45 min. Dodatkowo istnieje możliwość wypożyczenia łyżew w cenie 3 zł., natomiast w Raciborzu wypożyczenie łyżew kosztuje 5 zł.

Z zadaszonego lodowiska w Pszowie (ul. Sportowa) łyżwiarze korzystają już kilku tygodni. Tam za godzinne skorzystanie ze ślizgawki dzieci i młodzież do 18 lat zapłacą 3 zł., natomiast pozostali 5 zł. Jest ono czynne od poniedziałku do piątku. Dodatkową atrakcją na pszowskim lodowisku jest możliwość gry w hokeja.

Szczegółowe informacje na temat godzin wejść na ślizgawkę znajdziesz pod następującymi adresami: LODOWISKO RACIBÓRZ , LODOWISKO PSZÓW.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here