Kabaretowy wieczór z Neo-Nówką w RCK

0

28 listopada w RCK przy ulicy Chopina podczas zaplanowanych dwóch spektakli raciborzanie mogli zobaczyć na żywo jeden z najlepszych kabaretów występujących obecnie na polskiej scenie, a mianowicie Neo-Nówkę. Zobacz zdjęcia z występu kabaretu Neo-Nówka.

Zainteresowani występem kabaretu Neo-Nówka mieli do wyboru dwa terminy:  godzinę 16.00 oraz 19.00. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie publiczności, koniecznie było zorganizowanie dwóch występów. Sala widowiskowa RCK była wypełniona prawie do ostatniego miejsca.

- reklama -

 

Kabaret tworzą trzej osobnicy o niewyczerpanym poczuciu humoru: Michał Gawliński, Radosław Bielecki oraz Roman Żurek. Na scenie oprócz Neo-Nówki pojawił się zespół muzyczny Żarówki, wspierający w części wokalnej. Skecze przedstawione przez grupę były o tematyce: "Seks, Alkohol i Książki", z czym jak zaznaczyli członkowie kabaretu o książkach będzie najmniej, jednak Ci co byli to pewnie nie do końca tak twierdzą. Nie zabrakło satyry dotyczącej Polski, narodu polskiego oraz naszej historii. Bielecki wraz z kolegami przedstawili m.in. skecz Kandydatura na sekretarkę, Chrzest Polski. Raciborska publiczność bardzo dobrze się bawiła, było wiele żartów scenicznych. Neonówka otrzymała bardzo dużo oklasków za swoje występy, co dodatkowo zmotywowało kabareciarzy do większej dawki śmiechu.

 

 

Żurek zażartował, że od trzydziestu minut mamy bis, po czym na zakończenie przedstawili skecz pt .: "Niebo". Oczywiście nie zabrakło w nim elementu zaskoczenia widza oraz samych aktorów. Po występie każdy mógł otrzymać autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z członkami kabaretu Neonówka.

 

 

 
 

/a/

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here