Spokojny weekend na drogach powiatu

Miniony weekend, mimo zmiany pogody i trudnych warunków na drodze upłynął spokojnie. W sobotę doszło do włamania do hurtowni zabawek w Chałupkach. Zatrzymano również 8 nietrzeźwych kierowców.

27 listopada do hurtowni zabawek w Chałupkach doszło do włamania. Mężczyzna skradł towar o łącznej wartości 400 zł. Włamywacza udało się zatrzymać. Był to młody mieszkaniec powiatu raciborskiego. W miniony weekend doszło również do innych zdarzeń. W Raciborzu nieznany sprawca przeciął opony volswagena polo. Straty oszacowano na 600 zł na szkodę mieszkańca powiatu raciborskiego. W ciągu trzech dni raciborscy policjanci zatrzymali również 8 nietrzeźwych kierowców, aż 6 z nich to kierowcy samochodów.

- reklama -

Jak widać weekend upłynął spokojnie. Mimo zmian pogody i trudnych warunków na drodze nie doszło do żadnych kolizji i wypadków. Nowy tydzień nie rozpoczął się jednak tak optymistycznie. Już o godzinie 7.00 doszło do wypadku, spowodowanego najprawdopodobniej warunkami atmosferycznymi. Więcej o wypadku na trasie Nędza – Rudy czytaj TUTAJ.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here