Grudniowa zabawa w Galerii Młyńskiej

Galeria Młyńska przygotowała dla swoich klientów mnóstwo atrakcji. W każdy weekend grudnia do Galerii zawita św. Mikołaj wraz z pomocnikami. Dodatkowo każdy, kto zechce, do Mikołaja będzie mógł dojechać specjalnym, świątecznym pojazdem.

 

- reklama -

Z tego co wiem, Mikołaj w swoich planach znajdzie czas na wizytę w Galerii Młyńskiej. Wprawdzie jego grafik jest mocno napięty przed Świętami, ale wiele wskazuje na to, że pojawi się u nas już w sobotę, czwartego grudnia. Przygotowujemy miejsce, aby godnie przyjąć i uhonorować taką zacną osobistość. Mam nadzieję, że uda nam się go namówić, na to by został w Raciborzu na dłużej – zdradza Łukasz Tomczak.

Dodatkowo Galeria Młyńska przygotowała specjalny pojazd, który doprowadzi każdego do samego Mikołaja. Świątecznego korowodu można wypatrywać w każdy grudniowy weekend.

 

 

Grudzień w Galerii Młyńskiej to również czas zmian w ofercie.

Już na samym początku miesiąca, Galeria wzbogaci się o całkowicie nowatorskie rozwiązanie. Na poziomie -1 pojawi się elektroniczny perfumiarz. Na podstawie krótkiego testu osobowości zostaje dobrany zapach dla każdego, uwzględniając temperament, okazję, nastrój itd. Rozwiązanie, które staje się coraz bardziej popularne w Europie Zachodniej, wkracza teraz na stałe wkracza do Raciborza.

W tym samym czasie, na poziomie +1 pojawi się nowy sklep zoologiczny, który będzie prowadzony przez absolutnych fascynatów zoologii, służących pomocą w zakresie hodowli i pielęgnacji naszych domowych pupili. Oferta sklepu to szeroka gama produktów światowej sławy producentów, w przystępnych cenach.

 

W dalszej kolejności, nastąpi otwarcie salonu OUTHORN, marki znanej przede wszystkim z bogatej oferty turystyczno-sportowej. Sklep wejdzie z nową kolekcją, idealną na zbliżający się okres zimowy. Salon marki OUTHORN znajdzie się na poziomie -1, w miejscu zajmowanym obecnie przez sklep 4F.

 

  

 

Ten ostatni, już niebawem, bo dwunastego grudnia przeniesie się na większą powierzchnię, na piętrze Galerii Młyńskiej . Marka ciesząca się dużym powodzeniem wśród mieszkańców Raciborza i regionu planuje wielkie otwarcie swojego salonu na poziomie +1. Na tę okazję, klientów czekają specjalnie przygotowane promocje.

 

/p/

- reklama -

11 KOMENTARZE

  1. W zeszłym roku była dorożka i fajna była. Można było za darmochę pojechać sobie. W grudniu przynajmniej się czuje święta. Śnieg i mróż już przyszedł. Na mieście się coś dzieje. Najfajniejszy okres w roku.
    Młyńska ma coraz lepsze rzeczy i coraz fajniej się robi. Jakby inni też się ruszyli.

  2. nie wiem czy perfumy elektroniczne się sprzedadzą. bo niby jak? idę i mówię, że jestem blondynem i co? i się samo robi? wszsycy blondyni będą mieć to samo? ciekawe, ale nie wiem czy się zdecyduję.dobrze, że zoologiczny będzie, ale szkoda że nie ma tam żadnej fajnej knajpy typu pizzeria albo coś. może byście zrolibi galerio?

  3. Spotkałem parfum bar w Niemczech. Jakie było moje zdziwienie gdy wynik testu okazał się zadziwiająco trafny 🙂 Już pierwszy zaproponowany zapach przypadł mi do gustu. Postanowiłem sprawdzić jak dobrze znam moją dziewczynę i dobrałem zapach również dla niej. Po powrocie do Polski, okazało się że bardzo dobrze bo również była zachwycona 😀
    Moim zdaniem fajnie to wymyślili, szacun 😀

  4. wielce szanowna redakcjo – artykuł ten się pojawia i znika – rozumiem, że musicie promować to kandydatów, to sklepy, ale konsekwencji gdzieś brakuje. jak się siedzi i śledzi informacje lokalne, to widać jej brak.
    wyrazy szacunku załączam sobie

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here